Gdzie jest baza wojskowa w GTA 5?


Nowi gracze w GTA 5 mogą sprawdzić tajną bazę wojskową w Forcie Zancudo.

Zdecydowana większość gier GTA ma ograniczone obszary, które użytkownicy mogą odkrywać. Bazy wojskowe to jedne z najczęstszych.

Biorąc pod uwagę wysoki poziom tajności, zachęcają graczy do ich sprawdzenia. GTA 5 to tytuł z otwartym światem z mnóstwem miejsc do odwiedzenia. Jednym z nich jest Fort Zancudo.

Gracze GTA 5 mogą znaleźć tę bazę wojskową w hrabstwie Blaine. Nie ma to większego znaczenia dla fabuły. Baza wojskowa pojawia się tylko w opcjonalnej konfiguracji napadu (Cargobob).

Niemniej jednak gracze GTA 5 mogą ukraść wiele elementów sprzętu wojskowego. Muszą tylko znaleźć Fort Zancudo.


Gdzie gracze GTA 5 mogą znaleźć bazę wojskową?

Fort Zancudo jest daleki od ludzkiej cywilizacji, a użytkownicy GTA 5 mogą wybrać się na wycieczkę do hrabstwa Blaine. Będą jednak potrzebować siły ognia, ponieważ baza wojskowa nie będzie zbyt łaskawa dla obcych.


Lokalizacja fortu Zancudo

Gracze GTA 5 mogą znaleźć tę bazę wojskową u podnóża góry Josiah, po północno-zachodniej stronie mapy GTA 5. Fort Zancudo jest otoczony rzeką i mogą się do niego dostać autostradą Route 1. Gracze zostaną jednak zatrzymani przez personel wojskowy.


Co znajduje się w Forcie Zancudo?

Bazę wojskową otaczają ogrodzenia o wysokim poziomie bezpieczeństwa, które są pilnie strzeżone w różnych punktach kontrolnych. Gracze GTA 5 znajdą tutaj pas startowy. Jak wszystkie bazy wojskowe posiada standardowe koszary i hangary.

Poniżej znajduje się kilka popularnych pojazdów w Forcie Zancudo, oprócz ich lokalizacji:

  • Koszary (parkingi)
  • Koszary Semi (parkingi)
  • Besra (hangary)
  • Myszołów (na północ od pasa startowego)
  • Cargobob (lądowiska dla helikopterów)
  • Krzyżowiec (parkingi)
  • Wóz strażacki (remiza strażacka)
  • P-996 LAZER (patroluje po niebie, hangary)
  • Nosorożec (patroluje teren)
  • tytan (na północ od pasa startowego)

Ponieważ jest to obszar zastrzeżony, Fort Zancudo nie może być swobodnie eksplorowany. Użytkownicy powinni wiedzieć, co robią, zanim wejdą na teren.


Zachowaj ostrożność przy wejściu

Gracze GTA 5 przyciągną niechcianą uwagę, jeśli dotrą do bazy wojskowej. Poszukiwany poziom zależy od ich działań. Jeśli na krótko przelecą nad bazą, dostaną dwie gwiazdki. Dotyczy to również nieśmiercionośnego użycia broni.

Gracze otrzymają cztery gwiazdki, jeśli zostaną znalezione w pobliżu. Używanie latającego pojazdu jest niebezpieczne, ponieważ wojsko wyśle ​​kilka P-996 LAZER. Używają pocisków naprowadzających ciepło, aby wysadzać wrogów, a żołnierze strzelają do wrogich celów na poziomie gruntu. Użytkownicy muszą bardzo dokładnie planować swoje ucieczki.

Muszą się przygotować, jeśli zamierzają ukraść pojazdy wojskowe. Dobrym pomysłem jest zabranie dodatkowej broni i zbroi. Gracze powinni również mieć na uwadze drogę wyjścia. Pojazdy opancerzone znacznie pomogą je chronić.

Nie będzie łatwo dostać się do Fortu Zancudo. Jednak może to być prawdziwym wyzwaniem dla graczy, jeśli są na to gotowi.

Uwaga: ten artykuł odzwierciedla osobiste poglądy autora.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=95237835055D40F0A3AF57E01496F872&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Fwhere-military-base-gta-5&c=297651695622041114&mkt=fr-fr