Game Topn- Jak zamienić role w GTA V


W GTA V możesz przełączać się między trzema głównymi postaciami dostępnymi przez większość gry, z których każda ma własne unikalne osobowości i pochodzenie, a także przeplatają się fabuły między trzema głównymi postaciami. Gdy niektóre zadania w GTA V wymagają uruchomienia innych ról, musisz zmienić role. Na mapie GTA V możesz zmieniać role zgodnie ze swoimi potrzebami, więc jak zmienić role w GTA V?

Wprowadzenie do GTA V

GTA V ma ogromną scenę mapy gry i bogatą fabułę gry. Jest to bardzo znana i popularna gra z otwartym światem. Gracze mogą robić w świecie gry wszystko, czego nie mogą sobie wyobrazić w prawdziwym świecie. Gra nie jest zdefiniowana. Jak grać, niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać awans i podwyżkę, aby zostać prezesem, czy obrabować bank i pobić przechodniów, aby zostać poszukiwanym przestępcą, gracze mogą przyspieszyć postęp fabuły, wykonując różne zadania, a co koniec otrzyma inne zakończenia z powodu twoich wyborów.

Aby zmienić role

wykonuje trzy kroki, aby zmienić role w GTA V. Najpierw naciśnij długo klawisz alt w interfejsie wyboru. Po naciśnięciu klawisza alt w prawym dolnym rogu pojawią się opcje ról. W drugim kroku opcja postaci ma kształt dysku, wystarczy przesunąć kółko myszy, aby wybrać postać, którą chcesz zmienić. Ostatecznie, po udanej zmianie postaci, postać w głównym interfejsie gry automatycznie przeskoczy do zmienionej perspektywy postaci.

Aby przełączać postacie między PS4 i PS3, najpierw naciśnij i przytrzymaj klawisz „↓”, a następnie potrząśnij prawym joystickiem, aby wybrać postać, którą chcesz zmienić. Pamiętaj też, że istnieje kilka warunków, w których nie możesz zmienić ról, na przykład gdy jesteś poszukiwany przez policję, gdy jesteś na misji, gdy jesteś w wodzie itp.

Przełączalne trzy główne postacie

Michael: Był napadem na bank, który został zlikwidowany z powodu podejrzanej umowy z FBI po nieudanym napadzie.

Trevor: weteran, były dobry pilot myśliwca, porywczy i narkoman.

Franklin: Windykatorzy, odzyskujący samochody od ludzi, którzy kupili samochody i byli winni kredyty samochodowe.

Game Topn- Jak zamienić role w GTA V

Chcesz dowiedzieć się więcej o wskazówkach dotyczących gier GTA V, odwiedź Game Topn, gdzie znajdziesz więcej kodów i wskazówek na temat popularnych gier, dzięki czemu wszyscy gracze mogą łatwo przekazać swoje ulubione gry.

O grze Topn

game topn to kompleksowa strona z grami skupiająca się na dziedzinie gier, zawierająca wiele gier mobilnych, samodzielne gry do pobrania i całkowicie darmowe gry online H5, starannie wybrane różne popularne typy gier, takie jak gry wyścigowe, gry akcji, gry przygodowe, gry strategiczne itp. Ich zespół redakcyjny ma głęboki wgląd i wgląd w dziedzinę gry, koncentrując się na dostarczaniu najcenniejszych treści i informacji z pierwszej ręki dla wszystkich, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym graczem, który właśnie grał w gry, czy starszym fanem gier. Użytkownicy na różnych poziomach gry mogą znaleźć to, czego chcesz w topn gier.

Gra mobilna

Sekcja gier mobilnych w topn zawiera dużą liczbę zasobów do pobierania gier mobilnych, w tym najnowsze informacje o grach mobilnych, najbardziej profesjonalną strategię i ocenę oraz rankingi gier mobilnych, aby dokładnie polecać użytkownikom najnowsze i najbardziej zabawne gry mobilne. Rodzaje i ceny gier są oparte na grach z listy rankingowej, co jest bardzo praktyczne. Oprócz kolumny z grami mobilnymi, gra topn ma więcej innych kolumn butikowych, które czekają na odkrycie.

Wyświetlanie strony:

Game Topn- Jak zamienić role w GTA V

Podsumować

Chcesz już teraz pobrać i doświadczyć GTA V? Pobierz go teraz, odwiedzając stronę Game Topn. Game Topn będzie nadal aktualizować więcej przewodników i samouczków GTA V, które pomogą Ci zostać mistrzem gry. W Game Topn czeka na Ciebie więcej interesujących samodzielnych gier i gier online. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym graczem, czy najlepszym graczem, będziesz zadowolony.Źródło : https://eminetracanada.com/game-topn-how-to-switch-roles-in-gta-v/633485/