Florydyjski „Joker” grozi Rockstar w związku z wydaniem GTA 6, ale zostaje zignorowany

Popularność GTA 6 zagrożona

Wraz z premierą „Grand Theft Auto VI” już za kilka miesięcy wiele osób z niecierpliwością czeka na premierę tej gry. Jednak była jedna osoba, która nieustannie groziła pozwaniem Rockstar za szkody spowodowane wykorzystaniem jego obrazów. To Joker z Florydy, który kilka tygodni temu zagroził wypuszczeniem z więzienia hakera GTA 6, jednak w ostatnich dniach coś się w nim zmieniło.

Niedawno po groźbach wobec Rockstar podjęciem kroków prawnych omawiał możliwość zagrania swoją postacią w GTA 6. Jednak Take-Two ignoruje tego typu osoby, co skłoniło Lawrence’a Sullivana do zamieszczenia na swoim koncie Tik Tok nowego filmu, w którym stwierdza: Nie chce już donosić na twórców GTA 6. Teraz prosi w zamian o tę samą rolę co kilka dni temu, czyli o oddanie głosu postaci „Jokerowi z Florydy” w GTA 6, a przy okazji , kilka tysięcy dolarów.

Florida Joker grozi Rockstar uwolnieniem hakera z GTA 6

Na początku tego roku „Klaun z Florydy” miał czelność zagrozić Rockstar wielomilionowym pozwem, a nawet obiecał, że wyciągnie hakera GTA 6 z więzienia. „Myślę o 10 milionach dolarów za mój ból i cierpienie. Przestań się ze mną bawić. Kiedy GTA pojawiło się w wiadomościach? Nigdy mnie nie zamkniesz. Nie umieścisz mnie w szpitalu psychiatrycznym. Baw się ze mną, wyciągnę tego chłopca ze szpitala psychiatrycznego. Zhakujemy Twój system ponownie. »

Twierdzenie Sullivana o popularności GTA

„GTA, Rockstar, Take-Two, musimy porozmawiać. Nie mam zamiaru cię ponownie pozywać. Minęły pełne dwa miesiące. Jeszcze się ze mną nie skontaktowałeś, nie wysłałeś mi jeszcze żadnej wiadomości. Postępujmy właściwie. Daj mi pięćdziesiąt tysięcy albo sto tysięcy dolarów, pozwól mi dać tej postaci mój głos. Pozwólcie mi promować grę” – powiedział (za pośrednictwem Gamesradar). Niemniej jednak Sullivan nadal wierzy, że to on jest powodem popularności GTA: „Ludzie chcą w to grać. To przeze mnie ta gra jest teraz taka popularna. »

Wniosek

Wygląda na to, że relacje pomiędzy Florida Jokerem i Rockstar przyjęły interesujący obrót, ale okaże się, czy prośba Sullivana zostanie spełniona. Jedno jest pewne, oczekiwanie na GTA 6 zwiększa presję, co obejmuje nieoczekiwane zachowanie niektórych fanów gry.

Źródło: sparkchronicles.com