Florida Joker w końcu rezygnuje z pozwu Rockstar za GTA 6 i teraz żąda 50 000 dolarów i pracy

Sprawa „Jokera z Florydy”

„Florida Joker” ujawnił niedawno, że nie pozywa już Rockstar Games za użycie jego podobizny w grze Grand Theft Auto 6, ale oznajmił, że chce zostać aktorem głosowym tej postaci.

Od czasu parodii jego samego w zwiastunie GTA 6 4 grudnia 2023 r. „Florida Joker” w dalszym ciągu atakuje Rockstar i Take-Two Interactive.

Niezależnie od tego, czy chodzi o groźby podjęcia kroków prawnych, „ostateczne ostrzeżenia”, czy żądania 10 milionów dolarów, a nawet groźby uwolnienia hakera odpowiedzialnego za wycieki z GTA 6.

Zmiana w „Florydzie Jokerze”

Mężczyzna, który nazywa się Lawrence Sullivan, ostatecznie odwołał pozew i zaproponował, że będzie podkładał głos postaci i promował grę, żądając jednocześnie co najmniej 50 000 dolarów.

W długim filmie udostępnionym na TikToku uwolniony przestępca po raz kolejny zabrał głos, aby zaktualizować swoje stanowisko w sprawie sytuacji.

Powiedział: „GTA, Rockstar, Take-Two, musimy porozmawiać, już cię nie gonię, ale nadal się nie ruszałeś. Minęły dwa miesiące. »

„Nadal się ze mną nie skontaktowałeś, nadal nie wysłałeś mi prywatnej wiadomości. Postępuj słusznie, rzuć mi pięćdziesiąt tysięcy, sto tysięcy, pozwól mi podwoić charakter” – domagał się dalej. Sullivan powiedział również, że chce „promować grę i chodzić na wszystkie Comic-Cony, spotkania, chodźmy, stary”.

Zakończył słowami: „Sprawiam, że gra staje się bardziej istotna, ludzie chcą grać, to ja jestem powodem, dla którego jest teraz tak duże podekscytowanie tą grą”. »

Los „Florydy Jokera” w GTA 6

Premiera GTA 6 ma nastąpić w 2025 roku, a Rockstar oficjalnie potwierdził, że będzie dostępna na konsolach obecnej generacji, takich jak PS5 i Xbox Series X/S. Nie jest jasne, jaką rolę, jeśli w ogóle, będzie odgrywał „Florida Joker” w grze po premierze.

Źródło: www.dexerto.com