Florida Joker stawia nowe, skandaliczne żądania w zwiastunie GTA VI

Gniew Jokera z Florydy na zwiastunie GTA VI

Joker z Florydy wydał niedawno kolejne oświadczenie, w którym żąda od Rockstar pieniędzy za zwiastun GTA VI.

W 2017 r. początkowo był gwiazdą, po tym jak ukazało się zdjęcie jego aresztowania, jego mocno wytatuowana twarz – wraz z bliznami po żartach i zielonymi włosami – stała się wirusowa.

Rockstar zainspirował się nim i umieścił fikcyjną postać opartą na jego podobieństwie w swoim zwiastunie, wydanym 5 grudnia.

Rosnący popyt na Florida Joker

Sullivan natychmiast zagroził, że pozwie Rockstar, jeśli nie zapłacą mu 3 milionów dolarów, które w jego najnowszym filmie wzrosły do ​​5 milionów dolarów, a obecnie do 10 dolarów.

Zagroził także, że wypuści hakera Ariona Kurtaja, który przebywa w szpitalu na mocy nakazu sądowego po opublikowaniu materiału z GTA VI, i wyznaczył termin wysłania pieniędzy na 14 stycznia.

Ostatnie ostrzeżenie Jokera z Florydy

„Kiedy GTA trafiło na pierwsze strony gazet? Nigdy i nie wsadzicie mnie do więzienia GTA, nie wsadzicie mnie do szpitala psychiatrycznego” – kontynuował.

„Graj ze mną, baw się ze mną”. Zabiorę teraz tego dzieciaka ze szpitala psychiatrycznego i pokażę wam prawdziwego żartownisia. Zabiorę tego dzieciaka ze szpitala psychiatrycznego, podniosę cenę i znowu zhakujemy twój system, graj dalej. »

Podobne prośby

Inny mieszkaniec Florydy również domaga się zapłaty z tego samego powodu, chociaż jego sprawa jest mniej przekonująca niż sprawa Jokera, ponieważ postać, na której, jak twierdzi, jest wzorowany, jest znacznie bardziej ogólna niż postać Jokera z Florydy.

Źródło: www.bing.com