Florida Joker grozi, że wyrwie psychiatrę z GTA 6

Absurdalna groźba ze strony nieznajomego

Od czasu premiery zwiastuna GTA 6 wydaje się, że w branży gier wideo rozgrywa się dziwna historia. Niejaki Joker z Florydy, znany na Twitterze z licznych tatuaży na twarzy, twierdzi, że wspomniano o nim w zwiastunie GTA 6 i żąda od Rockstar Games dużej sumy pieniędzy.

Zagrożenia wobec Rockstar Games

Florida Joker posunął się nawet dalej w swojej groźbie, zapewniając, że wypuści przeciekającego grę wideo ze szpitala psychiatrycznego, w którym jest zamknięty, jeśli Rockstar Games nie wypłaci mu znacznej rekompensaty finansowej.

Postać twierdzi, że GTA nigdy nie wywołało tak dużego szumu w mediach, zanim najwyraźniej jego postać nie została uwzględniona w zwiastunie gry.

Bezpodstawny wniosek

Chociaż twierdzenia Florida Jokera są bezpodstawne, nie zamierza na tym poprzestać. Żąda pieniędzy od Rockstar Games, twierdząc, że to dzięki niemu gra zyskała taki rozgłos.

Twierdzenie to można łatwo obalić, jednakże determinacja Florida Jokera wydaje się niezachwiana i wydaje się mało prawdopodobne, aby Rockstar Games ustąpiło jego ekstrawaganckim żądaniom.

Źródło: www.ggrecon.com