Flash Movie Mod wprowadza Barry’ego Allena do Grand Theft Auto 5


Od 10 lat Grand Theft Auto VW dniu premiery gry pojawiło się wiele ekscytujących modów, z których niektóre pozwalają nawet graczom odkrywać Los Santos jako różni superbohaterowie. Modder JulioNIB wydał kilka z tych modów, w tym nowy zainspirowany nadchodzącym filmem Błysk. W modzie widać, jak Barry Allen śmiga, a nawet skacze ulicami Los Santos w swoim znajomym kostiumie. Dla tych, którzy nie mogą się doczekać filmu lub po prostu dla fanów, którzy chcieli zobaczyć moc Flasha uchwyconą w grze wideo, jest to warte obejrzenia!

Teledysk do Grand Theft Auto V mod został udostępniony na Twitterze przez @TaurooAldebaran i można go znaleźć w tweecie osadzonym poniżej.

Chociaż istniały niezliczone gry wideo oparte na superbohaterach DC, Flash nigdy nie został oddany sprawiedliwości. Postać pojawiła się w zespołowych tytułach, takich jak LEGO Batman 3: Poza Gotham, Niesprawiedliwość 2oraz Scribblenauci zdemaskowani, ale jego główne role były nieliczne. Flash występował w grach wydanych na Master System, Game Boy i Game Boy Advance, ale minęło bardzo dużo czasu, odkąd deweloper próbował stworzyć grę skupiającą się na bohaterze. Moce postaci mogą być trudne do wykorzystania w pełnej grze, ale istnieje duży potencjał, jeśli można go wykorzystać.

Na razie fani Flasha będą musieli zadowolić się modami takimi jak ten! Z wideo wygląda na to, że JulioNIB wykonał naprawdę dobrą robotę, oddając szybkość i moce Barry’ego Allena w autentyczny sposób. Przynajmniej mod powinien pomóc fanom w oczekiwaniu na kinową premierę Błysk, którego premiera zaplanowana jest na 16 czerwca. W międzyczasie czytelnicy mogą sprawdzić wszystkie poprzednie relacje z filmu ComicBook.com tutaj.

Co sądzicie o tym modzie Grand Theft Auto V? Czy chciałbyś zobaczyć nową grę wideo z udziałem Flasha? Daj nam znać w komentarzach lub udostępnij bezpośrednio na Twitterze pod adresem @Marcdachamp rozmawiać o wszystkich rzeczach związanych z grami!

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b3a875d53f48b9bf1b9ed5bc25ea8c&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Fgrand-theft-auto-5-gta-v-mod-the-flash-movie%2F&c=8601738920463031952&mkt=fr-fr