Świat słuchu – Pierwszy sklep z aparatami słuchowymi w Ontario.

Świat słuchu – Pierwszy flagowy sklep z aparatami słuchowymi w Kanadzie Ontario

TORONTO, 17 maja 2023 r /CNW/ – Niska świadomość i ograniczony dostęp powstrzymują wielu z dbania o słuch, co szkodzi zdrowiu fizycznemu, psychicznemu i ekonomicznemu Kanadyjczyków. Dlatego Podłącz słuch oferuje zupełnie nowy sposób dbania o zdrowie słuchu w Toronto i GTA.

Podłącz słuch to świadczeniodawca nr 1 w dziedzinie ochrony słuchu w kraju Kanada, który ma przyjemność ogłosić otwarcie Świat słuchu—Pierwszy flagowy sklep z aparatami słuchowymi w Kanadzie Ontario przy ulicy Yonge 1963, Toronto. Świat słuchu to innowacyjna, unowocześniona koncepcja w zakresie zdrowia słuchu, która stawia potrzeby klientów na pierwszym miejscu.

Czym jest Świat słuchu?

Świat słuchu to koncepcja globalnego sklepu ze sprzętem do pielęgnacji słuchu wprowadzonej przez firmę Sonova, wiodącego światowego dostawcę innowacyjnych rozwiązań dla aparatów słuchowych. Pozwala ludziom przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem słuchu dzięki bezpośredniemu dostępowi do bardziej przejrzystych informacji na temat słuchu, nowym immersyjnym narzędziom do nauki oraz wsparciu protetyków słuchu.

Jakie innowacje oferuje Świat słuchu?

Przykładowe innowacje, na które mogą liczyć klienci Świat słuchu, to:

  • Stanowisko do samodzielnego badania słuchu — gdzie klienci mogą przeprowadzić niezależne badanie słuchu i otrzymać natychmiastowe wyniki.
  • Impact Wall i Touch Tables — od ochronników słuchu po aparaty słuchowe, za pomocą interaktywnej ściany LED Impact Wall i multimedialnych stołów dotykowych ludzie mogą w mgnieniu oka uzyskać wszystkie potrzebne informacje o produkcie.
  • Pokój doświadczeń — umożliwia klientom interaktywne doświadczenie, w jaki sposób aparat słuchowy może im pomóc, prezentując rzeczywiste sytuacje na dużym ekranie z dźwiękiem przestrzennym 5.1. Członkowie rodziny mogą również doświadczyć symulacji utraty słuchu, aby zrozumieć wpływ, jaki ma ona na ich bliskich.
  • Najwyższa wygoda — nie jest wymagane żadne skierowanie ani spotkanie. Odwiedzający mogą wpaść, kiedy im to odpowiada.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Świat słuchu?

Świat słuchu opiera się na koncepcji globalnego sklepu ze sprzętem do pielęgnacji słuchu wprowadzonej przez firmę Sonova, wiodącego światowego dostawcę innowacyjnych rozwiązań dla aparatów słuchowych. „Umożliwienie dzisiejszym klientom dostosowania ich doświadczeń pomaga zmniejszyć bariery w leczeniu ubytku słuchu” — mówi Lilka Beck, dyrektor zarządzający Connect Hearing Canada. „Ten nowy flagowy sklep zapewni klientom wsparcie w ich odkrywczej podróży i zapewni wsparcie w zakresie wszystkich potrzeb związanych ze zdrowiem słuchu, w tym technologii i ochrony słuchu, a także dostęp do najbardziej zaawansowanej na świecie ochrony słuchu, w tym terapii szumów usznych, leczenia równowagi i nie tylko”.

O Connect Hearing i Grupie Sonova

Connect Hearing, numer 1 w kraju w zakresie usług ochrony słuchu, jest największą siecią zarejestrowanych audiologów i profesjonalnych protetyków słuchu w kraju Kanada z ponad 150 lokalizacjami. W ciągu ostatnich 40 lat w społecznościach w całym kraju pomogło ponad 350 000 osób pozostać w kontakcie z dźwiękami, które lubią najbardziej.

Od 2008 roku Connect Hearing Canada jest częścią Grupy Sonova. Sonova, z siedzibą w Stäfie, Szwajcaria, jest wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie ochrony słuchu. Grupa działa poprzez swoje podstawowe marki biznesowe Phonak, Unitron, Hansaton, Advanced Bionics i AudioNova. Sonova oferuje swoim klientom jedną z najbardziej wszechstronnych ofert produktów w branży — od aparatów słuchowych, przez implanty ślimakowe, po rozwiązania do komunikacji bezprzewodowej. Założona w 1947 roku grupa jest obecnie obecna w ponad 100 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 14 000 oddanych pracowników.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6464e533cfdb4f1b82be17bc211de754&url=https%3A%2F%2Ffinance.yahoo.com%2Fnews%2Fway-charge-hearing-health-flagship-120000830.html&c=9946706213734355389&mkt=fr-fr