Świat słuchu w Toronto – innowacyjna koncepcja dla zdrowia słuchu.

Świat słuchu otwiera swoje drzwi w Toronto

Utrata słuchu może negatywnie wpłynąć na zdrowie fizyczne, psychiczne i ekonomiczne Kanadyjczyków. Niestety, niska świadomość i ograniczony dostęp powstrzymują wielu z nas przed dbaniem o nasz słuch. Na szczęście, Podłącz słuch oferuje zupełnie nowy sposób dbania o zdrowie słuchu w Toronto i GTA.

Co to jest Świat słuchu?

Świat słuchu to innowacyjna koncepcja w zakresie zdrowia słuchu, która stawia potrzeby klientów na pierwszym miejscu. Sklep oferuje bezpośredni dostęp do bardziej przejrzystych informacji na temat słuchu, nowych immersyjnych narzędzi do nauki oraz wsparcie protetyków słuchu. Pozwala ludziom przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem słuchu we własnym tempie.

Co oferuje Świat słuchu?

  • Stanowisko do samodzielnego badania słuchu, gdzie klienci mogą przeprowadzić niezależne badanie słuchu i otrzymać natychmiastowe wyniki
  • Impact Wall i Touch Tables, gdzie ludzie mogą w mgnieniu oka uzyskać wszystkie potrzebne informacje o produktach — od ochronników słuchu po aparaty słuchowe
  • Pokój doświadczeń, który umożliwia klientom interaktywne doświadczenie, w jaki sposób aparat słuchowy może im pomóc, prezentując rzeczywiste sytuacje na dużym ekranie z dźwiękiem przestrzennym 5.1. Członkowie rodziny mogą również doświadczyć symulacji utraty słuchu, aby zrozumieć wpływ, jaki ma ona na ich bliskich.
  • Najwyższa wygoda — nie jest wymagane żadne skierowanie ani spotkanie

Kto stoi za Światem słuchu?

Świat słuchu opiera się na koncepcji globalnego sklepu ze sprzętem do pielęgnacji słuchu wprowadzonej przez firmę Sonova, wiodącego światowego dostawcę innowacyjnych rozwiązań dla aparatów słuchowych. Connect Hearing, numer 1 w kraju w zakresie usług ochrony słuchu, jest największą siecią zarejestrowanych audiologów i profesjonalnych protetyków słuchu w kraju Kanada z ponad 150 lokalizacjami. Connect Hearing Canada jest częścią Grupy Sonova od 2008 roku.

Źródło: Connect Hearing Kanada.