Fani znajdują nową wskazówkę dotyczącą ustawień Grand Theft Auto 6 w Grand Theft Auto Online


Rockstar Games potwierdziło tylko dwie rzeczy na temat Grand Theft Auto 6: obecnie trwają prace nad grą, a przecieki z września były uzasadnione. Ale chociaż Rockstar wciąż nie podał nam szczegółów na temat scenerii i postaci GTA 6, wiemy już o tym kilka rzeczy z powodu wspomnianego przecieku. Na przykład wiemy, że akcja będzie rozgrywać się w Vice City, a niedawny przeciek dodaje do tego jeszcze więcej dowodów.

Rockstar Games najwyraźniej używa teraz helikopterów, aby drażnić GTA 6.

Nowa wskazówka dotycząca ustawień Grand Theft Auto 6 w Grand Theft Auto Online

Fani spędzili ostatnie kilka miesięcy na mapowaniu, jak mogłoby wyglądać Vice City w GTA 6, a wynik może bardzo przypominać produkt końcowy. Teraz jest jeszcze więcej dowodów na to, że akcja GTA 6 będzie osadzona w tym samym mieście co GTA: Vice City.

Fan GTA „nestorsite” ujawnił tuż przed Bożym Narodzeniem, że Rockstar podrzucił kolejną wskazówkę w Grand Theft Auto Online, która prawie potwierdza ustawienia dla następnej gry GTA.

Fani przeanalizowali grafikę znalezioną w wiadomości Rockstar z okazji świąt i dowiedzieli się, że helikopter wygląda bardzo podobnie do tych używanych przez policję w Miami w prawdziwym życiu. Warto zauważyć, że Vice City jest wzorowane na Miami City (podobnie jak Los Santos jest inspirowane Los Angeles, a Liberty City jest inspirowane Nowym Jorkiem). Fan wykrzykuje, że „podobieństwo do helikoptera z Miami jest krystalicznie czyste”, a inni się z tym zgadzają.

nowa wskazówka dotycząca ustawienia Grand Theft Auto
Dzięki wcześniejszemu wyciekowi GTA 6 fani zaczynają zauważać więcej ukrytych wskazówek znalezionych w GTA Online.

Jako kontynuacja najlepiej sprzedającej się gry wideo wszechczasów poza Minecraftem, fani GTA zawsze zamierzali przeczesywać wszystko, aby dowiedzieć się więcej o GTA 6. Jednak w ciągu ostatnich kilku miesięcy spostrzegawczy fani zauważyli stos ilość dowodów na to, że Rockstar przez cały czas ukrywał przed nami informacje o GTA 6. Rockstar najwyraźniej od lat używa GTA Online do drażnienia GTA 6, a ostatnie świąteczne powitanie to tylko niedawny przykład.

Chociaż najnowsza złośliwość jest tak naciągana, jak to tylko możliwe, wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie od Rockstar Games.

Trzymamy kciuki, szacunki Microsoftu się sprawdzają i za dwa lata dostaniemy GTA 6.

Źródło : https://www.xfire.com/new-grand-theft-auto-6-setting-clue/