Fani GTA są zdania, że ​​Rockstar Games drażni GTA 6


W lutym tego roku Rockstar Games w końcu potwierdziło, że pracuje nad kolejną grą z serii Grand Theft Auto i fani GTA byli podekscytowani.

Przez długi czas krążyły plotki o tym, że Rockstar rozwija kolejną iterację popularnej serii gier.

Choć fani GTA byli tego pewni, oficjalne potwierdzenie wydane przez wydawcę gier pomogło w uzasadnieniu plotek. Chociaż fani spodziewali się, że firma ogłosi dalsze informacje na temat gry, tak się nie stało. Pomimo tego, że Rockstar milczał na temat GTA 6, plotki, przecieki i nieoficjalne doniesienia sprawiły, że fani byli zajęci.

Przeczytaj także: Pogłoski o Grand Theft Auto 6 ponownie wychodzą na pierwszy plan

Teraz fani czują, że sam Rockstar drażni się z nimi na temat długo oczekiwanej gry za pośrednictwem swoich postów w mediach społecznościowych. Kilka miesięcy temu fani natknęli się na fragmenty rozgrywki pochodzące z procesu tworzenia gry. Przeciek wysunął na pierwszy plan ponad 90 filmów wideo z gry. Te filmy wskazywały, że GTA 6 może zawierać bohaterkę płci żeńskiej. Zawierał także pewne wskazówki dotyczące ustawienia gry. Rockstar Games nie zareagowało wyraźnie na te przecieki, ale przyznało, że cierpi na „wtargnięcie do sieci”.

Choć w tej chwili nic nie zostało potwierdzone, istnieje możliwość, że Rockstar Games przygotuje się na ważne ujawnienie w najbliższej przyszłości. Użytkownik Reddita, timothybrooks7, zauważył oficjalny opis Rockstar Games, który retweetował obraz przesłany przez fana.

Przeczytaj także: Grand Theft Auto 6: Rockstar Games NIE wydało zwiastuna gry 21 października

To konkretne zdjęcie przedstawiało kometę S2 wraz z różowym zachodem słońca wyraźnie widocznym w tle. To doprowadziło wielu fanów GTA do wniosku, że palmy widoczne na zdjęciu służą jako wskazówka do ustawienia GTA6. Według nich, GTA 6 zostanie przede wszystkim osadzony w Vice City.

Otworzyłem moją skrzynkę pocztową na „Tweeted z grami Rockstar” i zobaczyłem niebo i palmy, a moje serce opadło…. Potem zobaczyłem #GTAV. Naprawdę czuję, że teraz się z nami bawią. od GTA6

Była jeszcze inna grupa fanów, która miała do zaoferowania inną teorię. Uważają, że RockstarGames przesłało ten obraz dalej, ponieważ był to interesujący zrzut ekranu opublikowany przez fana. Jednak spora liczba fanów nadal wierzy, że udostępnianie lub ponowne udostępnianie tych postów przez Rockstar jest częścią jego strategii mającej na celu szybkie ujawnienie.Źródło : https://www.nashvillechatterclass.com/gta-fans-are-of-the-opinion-that-rockstar-games-is-teasing-gta-6/55638/