Fani GTA Online mają nadzieję na DLC dla Michaela De Santa. Czy jego powrót jest bliski?

Fani GTA Online nie mogą się doczekać, aż Michael De Santa otrzyma DLC do gry sieciowej, a aktor, który ożywił tę postać, odpowiedział na tę prośbę. Chociaż fani mają nadzieję na powrót Michaela, okaże się, czy Rockstar ma jakieś plany w tej sprawie.

Ned Luke reaguje na prośby fanów

W GTA Online pojawiły się treści obejmujące Trevora i Franklina, dwóch z trzech bohaterów GTA 5. Chociaż niektórzy gracze mają pewne skargi dotyczące DLC Dr. Dre w GTA Online, większość była podekscytowana ponownym zobaczeniem Franklina w akcji po latach próśb o zobaczenie tej postaci. Ponownie. Jednak Michaela nadal brakuje w trybie online, a fani chcą, aby to się zmieniło.

Czy odpowiedź Neda Luke’a oznacza, że ​​Michael pojawi się w GTA Online?

Od tego czasu wielu fanów zareagowało entuzjastycznie, a jeden z nich był przekonany, że reakcja wskazuje, że drażni przyszłe treści dla Michaela. Jednak o wiele więcej osób zauważyło, że nie wierzy w taki przypadek i słusznie.

O wiele bardziej prawdopodobne jest, że Luke po prostu zgodzi się z tym stwierdzeniem, ponieważ regularnie kontaktuje się z fanami GTA. Aktor grał w grę na platformie streamingowej, a nawet w krótkim filmie wcielił się w zrzędliwego pracownika Cluckin’ Bell. Wygląda na to, że Luke byłby całkowicie szczęśliwy, mogąc powrócić do swojej roli, ale jeśli Rockstar ma jakieś plany w tej sprawie, prawdopodobnie pozostaną one dobrze ukryte. Nawet gdyby Rockstar stał się przedmiotem kolejnego niszczycielskiego wycieku, Luke prawdopodobnie nie skomentowałby tego, dopóki nie otrzyma na to pozwolenia.

Niektórzy sugerują, że ostatnia misja przywracająca wszystkich trzech głównych bohaterów byłaby świetnym sposobem na zakończenie tytułu przed premierą GTA 6. Pomysł ten wywołał wiele szumu w społeczności. Na razie jednak nie wiadomo, czy fani spełnią ich życzenie.

Źródło: www.bing.com