Fani GTA 6 znaleźli kolejny zwiastun, który wskazuje na Vice City


Opublikowany: 2022-12-24T17:56:39

Zaktualizowano: 2022-12-24T17:56:54

Fani GTA 6 natrafili na kolejny teaser, który wskazuje, że akcja kolejnej odsłony cyklu osadzona zostanie w Vice City.

Mimo że jeszcze tego nie zapowiedziano, kolejna odsłona serii GTA jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier wszechczasów.

Nie wiadomo, kiedy gra zostanie oficjalnie wydana, a nawet pokazana fanom po raz pierwszy, ale to nie powstrzymuje fanatyków przed zagłębianiem się w każdy post Rockstar Games.

Od jakiegoś czasu krążyły plotki, że wrócimy do Vice City na GTA 6, a teraz fani znaleźli kolejny zwiastun, który wskazuje, gdzie może mieć miejsce następna gra.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Fani GTA 6 znajdują kolejny zwiastun Vice City

W Tweet z 24 grudniafan GTA „nestorsite” ujawnił potencjalny zwiastun sugerujący, że akcja GTA 6 może równie dobrze rozgrywać się w Vice City.

Według fanów, po przeanalizowaniu grafiki z wiadomości Rockstar z okazji wesołych świąt, zauważyli, że helikopter użyty na obrazie wygląda raczej podobnie do prawdziwych helikopterów policji w Miami.

„Patrzyłem na heli świątecznych grafik Rockstar i porównywałem je z LSPD GTA V, a także z prawdziwymi wersjami Los Angeles i Miami. Podobieństwo do helikoptera z Miami jest krystalicznie czyste, jest dokładnie taki sam, nie sądzę, żeby była tu jakakolwiek debata” – powiedzieli.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Chociaż fani byli sceptyczni, wielu zauważyło podobieństwa między tymi dwoma helikopterami.

Chociaż oczywiście nie ma wiele do zrobienia, ten spośród wielu innych zwiastunów wskazuje na następną grę, której akcja toczy się w Vice City. Ale będziemy musieli po prostu poczekać i zobaczyć.

Źródło : https://www.dexerto.com/gta/gta-6-fans-have-found-another-teaser-that-points-at-vice-city-2018025/