Fani GTA 6 w końcu świętują osiągnięcie pełnoletności umożliwiającej jej zakup

Radość z bycia w końcu pełnoletnim, aby kupić GTA VI

Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż możliwość zakupu gry bez zgody rodzica. Dla fanów GTA wielu z nich było dziećmi, gdy zaczynali grać w GTA, i cieszą się, że są już na tyle dorośli, aby legalnie kupić tę grę. Świętowanie wydaje się trywialnym kamieniem milowym, ale jest to coś, co ekscytuje większość społeczności fanów GTA.

Oczywiście niektórzy z nas są mądrzy jak stare dęby, co oznacza, że ​​bycie dorosłym pod względem prawnym nie ma wpływu na naszą radość. To powiedziawszy, nadal będziemy świętować razem z młodszymi graczami, choćby po to, by na chwilę przypomnieć sobie naszą młodość, której już nie ma.

Oczekiwania wokół GTA VI

Koniecznie obejrzyjcie jeszcze raz zwiastun GTA VI. Gra obiecuje, że po premierze zajmie ważne miejsce w życiu wielu graczy. Właściwie niektórzy już żartują, że tak już jest, bo oczekiwania wokół tego długo wyczekiwanego tytułu są ogromne. Mapa, która według plotek jest większa i ma większe ambicje, niż ktokolwiek się spodziewał, a także ujawniona minigra, którą fani już pokochali, jest mnóstwo powodów, aby znosić żmudne oczekiwanie na jej premierę.

Jednak choć prawdopodobnie warto poczekać – w przeciwnym razie Rockstar Games będzie musiało się ukrywać – niektórzy z nas zdają sobie sprawę, że GTA VI może być naszą przedostatnią grą GTA. Jak wyjaśnił jeden z graczy: „Szaleniem jest to, że GTA VII może być naszym ostatnim GTA. »

I w tej notatce pozostawiam Was ze słodko-gorzkim pocieszeniem, że chociaż większość z nas jest już na tyle dorosła, aby kupić GTA VI, czas wiecznie przepływa nam przez palce.

Źródło: www.gamingbible.com