Fani GTA 6 spekulują na temat systemu karania graczy na poziomie więzienia.

Grand Theft Auto 6: oczekiwania fanów

Fani GTA 6 będą musieli poczekać kolejny rok na nową grę, a to oczekiwanie rodzi wiele pytań. W listopadzie ubiegłego roku szef Rockstar Sam Houser ogłosił, że długo oczekiwany zwiastun GTA 6 pojawi się „na początku grudnia”, a wydawca gry wideo dotrzymał słowa. Pomimo przecieków zwiastun w dużej mierze przekonał oszałamiającą grafiką i fabułą. Akcja gry toczy się w dobrze znanym Vice City, a jedną z głównych bohaterek jest kobieta o imieniu Lucia.

System więzienny w GTA 6?

Choć spekulacji jest coraz więcej, w dyskusjach fanów regularnie pojawia się jeden pomysł: możliwość integracji systemu więziennictwa. Niektórzy sugerują, że gra powinna zawierać internetowy system więziennictwa, z którego gracze mogliby „uciec lub zapłacić wysokie kary”. Zamiast pojawiać się ponownie przed komisariatem policji, niektórzy proponują system więziennictwa podobny do Star Citizen. Inni chcieliby, aby istniał system prawny umożliwiający pójście do więzienia i odbycie kary. Wierzą, że gra może imitować prawdziwe życie i zapewniać wrażenia z gry MMORPG.

Jednak nie wszyscy są o tym przekonani. Niektórzy twierdzą, że taki system na początku byłby zabawny, ale nowość może szybko się zużyć.

Źródło: www.ladbible.com