Fani GTA 6 postawili czerwony alarm Rockstar wskazuje rozmiar mapy


Opublikowany: 2022-11-16T21:25:53

Zaktualizowano: 2022-11-16T21:30:43

Rockstar Games otworzyło drzwi do funkcji, która może dać fanom GTA 6 wyobrażenie o tym, jak duża będzie następna mapa.

Twórcy gry mocno trzymają swoje karty przy piersi, odkąd ogłosili, że GTA 6 jest w fazie rozwoju w lutym, gdzie pobili rekord interakcji na Twitterze.

Od tego czasu ujawniono kilka przecieków, zapowiadających pewne zmiany, które mogą nadejść fanom Grand Theft Auto. Haker opublikował zdjęcia i filmy rzekomo będących w fazie rozwoju, w tym niedokończone tekstury i modele.

Jednak ci, którzy zastanawiają się, jak duża była następna mapa, mogli zostać postawieni w stan pogotowia w listopadzie, ponieważ Rockstar rozesłał ankiety na temat możliwej innowacji.

Ankieta GTA wskazuje na szybką podróż

Do wybranych graczy GTA Online poproszono ankiety dotyczące GTA+.

Jak poinformował o Tez2gracze proszeni są o wybranie jednej z dwóch nowych ofert, które nie istnieją jeszcze w trybie online, w tym:

  • Natychmiastowa szybka podróż po mapie
  • Bezpłatny dostęp do klasycznych gier Rockstar

Może to być zespół programistów, który po prostu szuka nowych pomysłów lub czegoś większego – na przykład wskazówki dotyczące możliwych innowacji w GTA 6.

Stało się to zaledwie kilka dni po tym, jak ogłoszono, że wybrani gracze GTA Online otrzymali 500 000 $ w grze za wypełnienie ankiet. Na tym etapie dostępne były ograniczone informacje na temat tego, co zawierał.

Jednak Tez2 mówi, że osoby, które wypełniły ankietę, otrzymały bardzo specyficzną wersję tej funkcji.

Napisano: „Możliwość szybkiego podróżowania po Los Santos i hrabstwie Blaine”, co sugeruje, że można go dodać nawet wcześniej niż GTA 6.

Inne popularne gry z otwartym światem z opcją szybkiej podróży to Fallout, The Elder Scrolls, a nawet jedna spod parasola Rockstar – Red Dead Redemption.

Na przykład RDR2 ma mapę o powierzchni 75 mil kwadratowych, którą gracze mogą eksplorować, w porównaniu do GTA 5, która ma nieco mniej niż 50 mil kwadratowych.

Najbliżej szybkiej podróży w Grand Theft Auto jest jazda taksówką, ale kto chce płacić za przejazd?

Nie jest więc wykluczone, że przyszłe gry GTA, w tym GTA 6, będą miały większą mapę, która musi być obsługiwana przez szybką podróż. Będziemy musieli tylko poczekać i zobaczyć.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63755ebf244243eabfb036383fef8789&url=https%3A%2F%2Fwww.dexerto.com%2Fgta%2Fgta-6-fans-put-on-red-alert-rockstar-drop-map-size-clue-1987046%2F&c=14104399615206693584&mkt=fr-fr