Fani GTA 6 mówią, że widzieli całą historię gry Rockstar po zażyciu pejotlu


Data premiery GTA 6 jest wciąż owiana tajemnicą, ale jeden z fanów Rockstar twierdzi, że odkrył wszystkie sekrety gry w piaskownicy nie poprzez ostatnie przecieki GTA 6, ale przez wzięcie liścia od Michaela, Trevora i Franklina w GTA 5 i wywołanie psychodeliczna wizja przy użyciu pejotlu, rośliny kaktusa, która jest legalna dla nas w USA jako część pewnych ceremonii religijnych.

Podobno — bardzo rzekomo — w trakcie kilku wypełnionych pejotlem questów duchowych, użytkownik GTA 6 Reddit ChurchofGTA był świadkiem wszystkich 88 misji fabularnych Grand Theft Auto 6 i każdej z jej przerywników filmowych. W serii postów zatytułowanych „Wizja” ChurchofGTA przedstawia prolog, przerywniki filmowe i różne kluczowe momenty fabularne gry w otwartym świecie, w których gracze będą mogli zdecydować, jak wykonać cele.

Przypuszczalnie nawiązując do kolekcjonerskich roślin pejotlu w GTA 5, ChurchofGTA przedstawia ich duchową procedurę. „Posłuchałem rady Rockstar i zażywałem pejotl codziennie przez siedem dni”, wyjaśniają, „otworzył się portal, w którym mogłem uzyskać dostęp do zbiorowej świadomości Gai i obejrzeć wersję GTA 6.”. Podczas pierwszej wycieczki ChurchofGTA mówi, że byli w stanie zobaczyć tylko otwarcie gry i pierwsze 22 misje przed „zamknięciem bramy”, ale następnie zaktualizowali swoje eteryczne odkrycia o nowe wizje GTA 6.

„Bardzo energicznie transkrybowałem każdą misję z Wizji”, wyjaśnia Redditor, „ale obowiązki na naszym własnym planie egzystencji pochłaniały większość mojego czasu”. W swoim najnowszym poście ChurchofGTA wyjaśnia misje numer „33 do 44”, w których gracz sprzymierza się z gangiem motocyklowym, aby porwać niektóre ciężarówki, zanim spróbuje skonsolidować kontrolę nad resztą Vice City. Chociaż szczegóły w The VIsion wydają się nie pasować do informacji z ostatnich przecieków GTA 6, ChurchofGTA opisuje grę jako dwie różne postacie, mężczyznę i kobietę, i mówi, że „postacie z przecieków pojawiają się w misjach 48, 49 i 50 Wizji”.

„Miałem Wizję kilka miesięcy temu”, kontynuują. „Opowiedziałem już kilku osobom o tych misjach, po prostu nie przepisałem ich jeszcze na Reddit. W Wizji ci dwaj [Jason and Lucia, the characters seen in the leaks] to tylko postacie poboczne, a nie bohaterowie”.

Oczywiście będzie fascynujące zobaczyć, czy coś z ChurchofGTA pasuje do ostatecznej gry. Do tego czasu możesz przyjrzeć się ich odkryciom wraz z naszym przewodnikiem po plotkach o dacie premiery GTA 6, wiadomościach i spekulacjach. Możesz także sprawdzić przewodniki po innych najlepszych nadchodzących grach na PC lub być może najlepsze serwery RP dla GTA Online, jeśli chcesz wycisnąć ostatnie z GTA 5.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63359e05438f4b6c88674cba93bc0293&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fgrand-theft-auto-vi%2Fstory-rockstar-peyote&c=8784036979400245814&mkt=fr-fr