Fani GTA 6 mają nadzieję na ujawnienie w tym roku


Grand Theft Auto VI fani wierzą, że jest duża szansa, że ​​zobaczymy grę (oficjalnie) jeszcze w tym roku. Od tego czasu minęła prawie dekada Grand Theft Auto V została wydana, a Rockstar Games wydało w tym czasie tylko jedną zupełnie nową grę. Chociaż Red Dead Redemption 2 był całkowitym arcydziełem, fani są gotowi wrócić do samochodu i wywołać chaos. Rockstar Games potwierdziło, że pracuje nad następną grą Grand Theft Auto, ale nie ujawniło dosłownie żadnych szczegółów na temat tego, czym ona jest, jak wygląda ani kiedy możemy się jej spodziewać. Jednak w zeszłym roku doszło do ogromnego wycieku, w wyniku którego godzina materiału filmowego z prac w toku została udostępniona online. Dało nam to przyzwoite wyobrażenie o kilku rzeczach, których możemy się spodziewać po grze, ale wciąż czekamy na właściwą prezentację od Rockstar ze wszystkim w kontekście.

Powiedziawszy to, fani uważają, że rok 2023 to rok, w którym w końcu zobaczymy grę. Na forach GTA długoletni znawca Rockstar, Tez2, spekulował, że następnym razem, gdy otrzymamy aktualizację GTA 6 może być tego lata, choć w nieco nieoficjalnym charakterze. Informator zauważył, że jeśli Rockstar spróbuje zaplanować ujawnienie GTA 6 z dziesiątą rocznicą GTA 5 we wrześniu/październiku musiałby rozpocząć sadzenie nasion we wcześniejszych aktualizacjach. Jako tacy badacze danych byliby w stanie wybrać te rzeczy i prawdopodobnie posmakować tego, co nadchodzi, gdyby faktyczne ujawnienie było powiązane z GTA Online aktualizacja.

Na razie możemy tylko spekulować. Rockstar Games jest tak szczery i ostrożny, że ujawnienie może nastąpić w przypadkowy wtorek, a my nie będziemy mieć pojęcia, że ​​nadejdzie. Historycznie tak się stało z poprzednimi zapowiedziami gier Rockstar i prawdopodobnie można się spodziewać, że to się powtórzy. To pozwoliło firmie Rockstar skupić całą uwagę na sobie, co ma zasadnicze znaczenie dla sprawienia, by te gry stały się wydarzeniem kulturalnym.

Myślisz że kiedy GTA 6 wypuści? Daj znać w komentarzu lub wpadnij do mnie Twitter @Cade_Onder.

[H/T Dexerto]

Źródło : https://comicbook.com/gaming/news/grand-theft-auto-gta-6-vi-reveal-2023/