Fani Grand Theft Auto myślą, że Rockstar misternie drażni GTA 6


Oficjalne informacje o Grand Theft Auto 6 pozostają nieco nieuchwytne, ale niektórzy fani uważają, że Rockstar drażni swój najnowszy projekt w nowych postach.


Kilka ostatnich tweetów Rockstar zostało zidentyfikowanych przez fanów jako możliwe Grand Theft Auto 6 dokucza. Oficjalne wiadomości na Grand Theft Auto 6 był nieco lekki, ale fani są teraz świadomi, że Rockstar pracuje nad grą i nada priorytet jej rozwojowi. Wcześniej wielu graczy wierzyło, że Rockstar pracuje nad Grand Theft Auto 6ale firma tylko to potwierdziła na początku tego roku, odchodząc od pracy nad GTA Online oraz Red Dead Redemption 2 aby w pełni zaangażować się w swój najnowszy projekt.

GAMERANT WIDEO DNIA

Nieoficjalnie fani widzieli mnóstwo materiałów z rozgrywki z wczesnej wersji rozwojowej Grand Theft Auto 6 który wyciekł kilka miesięcy temu. Pochodzący z wycieku na GTA na forach, wyciekło ponad 90 filmów o opracowywaniu, prezentujących nowe ustawienie dla Grand Theft Auto 6, jego żeńska bohaterka, i wiele więcej. Od tego masowego wycieku materiału filmowego z GTA 6Rockstar w większości milczał na temat gry, poza wydaniem oświadczenia dotyczącego włamania do sieci, którego doświadczył.

ZWIĄZANE Z: Grand Theft Auto 5 Trevor Aktor Steven Ogg wysyła dziwaczną scenę do fanów

Może być tak, że Rockstar szykuje się na jakiś rodzaj Grand Theft Auto 6 ujawnić. Jak zauważył użytkownik Reddita, timothybrooks7, Rockstar przesłał dalej zdjęcie opublikowane przez fana, który uchwycił kometę S2 z różowym zachodem słońca w tle. Wielu fanów na poście timothybrooks7 powiedziało, że czuli się tak, jakby Rockstar „bawił się” z nimi, ponieważ wielu uważało, że palmy na zdjęciu są nawiązaniem do scenerii Grand Theft Auto 6który podobno powróci do Vice City.

Ponieważ jest to retweet od Rockstar, a nie oficjalny post od firmy, może się zdarzyć, że programista po prostu chciał podkreślić imponujący zrzut ekranu zrobiony przez fana. Jednak wielu uważa, że ​​firma pracuje nad Grand Theft Auto 6 ujawniają i że te obrazy są tego początkiem. Nawet jeśli Rockstar nie drażni się bezpośrednio z fanami tym retweetem, możliwe jest, że ujawni się dla Grand Theft Auto 6 może być w drodze raczej wcześniej niż później.

Październik to wielki miesiąc dla Grand Theft Auto franczyza, jak GTA 3 oraz San Andreas uruchomiony w tym czasie. Ponadto 29 października minie 20. rocznica wydania Grand Theft Auto Vice City, co oznacza, że ​​sensowne byłoby ujawnienie zwrotu z ówczesnej scenerii. Wygląda na to, że Rockstar nie ujawni niczego, dopóki nie będzie gotowy, ponieważ firma już zajęła się ujawnianiem informacji, zanim chciała zostać opublikowana.

Grand Theft Auto 6 jest w fazie rozwoju.

WIĘCEJ: 6 rzeczy, które chcielibyśmy zobaczyć w GTA 6 OnlineŹródło : https://gamerant.com/grand-theft-auto-fans-rockstar-teasing-gta-6/