Fani Grand Theft Auto 6 spodziewają się ekscytującego ujawnienia w 2023 roku


Fani Grand Theft Auto VI uważają, że jest prawdopodobne, że gra zostanie wydana (oficjalnie) jeszcze w tym roku. Odkąd Grand Theft Auto V pojawiło się prawie dziesięć lat temu, Rockstar Games wydało tylko jedną zupełnie nową grę. Mimo że Red Dead Redemption 2 było arcydziełem, fani nie mogą się doczekać, kiedy znów wsiądą do samochodu i zaczną sprawiać kłopoty. Rockstar Games potwierdziło, że pracuje nad następną grą Grand Theft Auto, ale nie powiedziało nic o tym, czym ona jest, jak wygląda ani kiedy zostanie wydana. Jednak w zeszłym roku znaczny wyciek doprowadził do opublikowania w Internecie godzinnego materiału filmowego z prac w toku. Dało nam to przyzwoite wyobrażenie o kilku rzeczach, których możemy się spodziewać po grze, ale wciąż czekamy na właściwą odsłonę od Rockstar ze wszystkim w kontekście.

Fani uważają, że w końcu zobaczymy grę w 2023 roku. Na forach GTA wieloletni pracownik Rockstar o imieniu Tez2 powiedział, że następna aktualizacja GTA 6 może pojawić się tego lata, choć może jeszcze wymagać oficjalnego ogłoszenia. Znawca powiedział, że jeśli Rockstar chce pochwalić się GTA 6 w okolicach września/października, kiedy GTA 5 będzie dostępne przez dziesięć lat, będzie musiał zacząć upuszczać wskazówki we wcześniejszych aktualizacjach. W rezultacie badacze danych mogliby znaleźć te rzeczy i posmakować tego, co nadchodzi, gdyby prawdziwe ujawnienie było powiązane z aktualizacją GTA Online.

W tej chwili jedyne, co możemy zrobić, to zgadywać. Rockstar Games jest tak ostrożny i małomówny, że ujawnienie może nastąpić w przypadkowy wtorek, a my nic byśmy o tym nie wiedzieli. W przeszłości tak się działo, gdy Rockstar ogłaszał nową grę, i prawdopodobnie się to powtórzy. To poświęciło Rockstar całą uwagę, dużą część tego, co sprawia, że ​​te gry przypominają wydarzenia kulturalne.Źródło : https://asumetech.com/grand-theft-auto-6-fans-anticipate-exciting-reveal-in-2023/