Fani gier gotowi wydać pieniądze na GTA 6 po ostatnich wyciekach

Ile będzie kosztować GTA VI?

Plotki podsycają szum wokół GTA 6

Odkąd w lutym 2022 roku Rockstar Games ogłosiło istnienie GTA VI, liczne przecieki ujawniły wiele informacji na temat nadchodzącej gry. Od scenariuszy z otwartym światem i wielkości gry, po bohaterów gier i wycieki map. Znawca powiedział jednak, że omawiana gra będzie kosztować prawie 150 dolarów. Wręcz przeciwnie, fani uważają, że GTA VI będzie miało cenę 70 dolarów.

Wiele nowoczesnych gier triple-A kosztuje około 70 dolarów. Jest zatem prawdopodobne, że GTA VI będzie oferowane w podobnej cenie. Użytkownik Reddita, StingingGamer, wyraził swoją opinię na temat ceny nadchodzącego tytułu Rockstar Games: „GTA VI może być pierwszą grą za 70 dolarów, która naprawdę jest warta swojej ceny”, dodając: „Wraz z nowym trendem gier AAA za 70 dolarów widzę, że będzie to jeden z niewielu tytułów zasługujących na taką cenę.”

Redditor uważa, że ​​spośród większości gier sprzedawanych w przedziale cenowym 70 dolarów, GTA VI naprawdę zasługuje na tę cenę. Biorąc pod uwagę wszystkie przecieki jeden po drugim, możemy założyć, że GTA VI będzie absolutnie niesamowite.

Inny użytkownik Reddita, Money_Tanks3741, skomentował pod postem: „Zapłaciłbym za to 70 dolarów i nie narzekałbym. Podobało mi się to, co widziałem w przeciekach, więc zdecydowanie kupię go za realistyczną cenę, za jaką będzie można go sprzedać”, a EZdarkest dodał: „Jeśli przebije GTA V i RDR2, z radością zapłaciłbym 100 dolarów. Dostaliśmy 10 lat darmowego DLC do GTA V. Dałbym im to. Nikt tego wcześniej nie zrobił. »

Oczekiwania wobec GTA 6 są duże

Ważne jest, aby traktować te recenzje z przymrużeniem oka, ponieważ są to nieoficjalne przecieki. Jednak reakcja społeczności graczy jest intrygująca i pozwala uwierzyć, że Rockstar Games planuje coś ogromnego. Rozsądne jest zatem założenie, że Rockstar Games próbuje stworzyć jedną z najwspanialszych gier, jakie kiedykolwiek stworzyły, biorąc pod uwagę fakt, że gra ta była rozwijana przez ponad dekadę.

Niespodzianki, jakie szykuje dla nas GTA VI

GTA VI będzie rozległym, otwartym światem, co nie jest zaskoczeniem. Zaskakujące jest jednak to, że świat będzie wypełniony kilkoma pobocznymi aktywnościami, w które gracze będą mogli się zaangażować. Gry Grand Theft Auto są znane z oferowania wielu treści pobocznych, ale GTA VI przesunie granice tej zawartości.

Rockstar Games dokłada wszelkich starań, aby zapanować nad rozwojem gry, jednak przecieki są dla nich prawdziwym problemem. Gracze biorą na siebie obowiązek przeanalizowania każdego wyciekającego obrazu i zebrania jak największej ilości informacji o grze.

Rozsądne jest zatem założenie, że Rockstar Games ciężko pracuje, aby wypuścić jedną z najwspanialszych gier, jakie kiedykolwiek stworzyli. Wciągająca jest reakcja społeczności graczy na tę grę, co sugeruje, że Rockstar Games planuje coś ogromnego dla GTA VI.

Źródło: fandomwire.com