Fan GTA 6 próbuje stworzyć własny zwiastun za pomocą Google Maps, ale od razu kończy się to fiaskiem

Fani Grand Theft Auto postanowili stworzyć fałszywy film z GTA 6

Odkąd Rockstar Games wypuściło pierwszy zwiastun GTA 6, fani z niecierpliwością czekali na więcej. Niektórzy próbowali nawet odtworzyć wczesne fragmenty GTA 6, korzystając z innych gier lub narzędzi, takich jak Mapy Google.

Tak jest w przypadku TikTokera, GoogleMapsFun, który opublikował film pokazujący, jak niektórzy fani GTA próbują odtworzyć zrzuty ekranu z GTA 6, ale odbiór w Internecie był dość brutalny.

Wirusowy film TikTokera okazał się porażką

Film TikTokera wyświetlono ponad 3,5 miliona razy i przedstawia trzech mężczyzn na Florydzie, którzy próbują zachowywać się jak postacie, których nie można grać w nowym GTA, przybierając pozę, gdy obok nich przejeżdża samochód z Mapami Google.

Wykorzystali piosenkę Toma Petty’ego Love Is A Long Road ze zwiastuna GTA 6 i odtworzyli klasyczne przejścia między lokalizacjami w Grand Theft Auto. Jednakże inni fani GTA zostawili kilka dość nieprzyjemnych komentarzy na temat prób stworzenia zabawnego filmu.

Jeden z komentatorów powiedział: „To W NIC nie przypomina GTA 6”. Inny powiedział: „Dostaliśmy GTA 6 przed ukończeniem tego filmu”. Inni widzowie żartowali, że TikToker podał jego adres domowy tylko na potrzeby filmu i że zamierzają pojawić się w jego domu na imprezie.

I nie, nie będzie to impreza z okazji premiery GTA 6, ponieważ Rockstar potwierdził, że gra ukaże się dopiero w 2025 roku.

Źródło: www.dexerto.com