Fan doskonale odtwarza pierwszy zwiastun GTA 6 w Cyberpunku 2077

Rishabh Sabarwal Opublikowano: 2024-01-05T16:40:08 Zaktualizowano: 2024-01-05T16:40:19

Fani GTA 6 mogą teraz odtworzyć pierwszy zwiastun gry w Cyberpunk 2077, a wynik jest oszałamiający. Sprawdź reakcje innych graczy.

Oczekiwania wokół GTA 6

Szum wokół nadchodzącej gry Rockstar Games, GTA 6, wciąż rośnie, a gracze z niecierpliwością czekają na premierę aż do 2025 roku. Mimo że obecna gra, GTA 5, w dalszym ciągu otrzymuje DLC i aktualizacje aktualizowane online, długo oczekiwane GTA 6 jest reklamowana jako gra, która pobije wszelkie dotychczasowe rekordy sprzedaży ze względu na ogromną popularność serii.

Odtworzenie przyczepy

Od czasu premiery pierwszego zwiastuna GTA 6 fani puścili wodze fantazji, dopatrując się mrugnięć w całym zwiastunie. Jednak niektórzy odtwarzają wiele wersji zwiastuna w różnych grach, takich jak Minecraft, GTA V i nie tylko.

Idealne oddanie przyczepy

Fan GTA 6, pyro_lc, doskonale odtworzył pierwszy zwiastun gry w Cyberpunk 2077, zastępując Lucię Panamem poruszającym się przez jej życie w dystopijnym Night City. Zwiastun pokazuje różne postacie jako zamienniki ich odpowiedników z GTA.

Na przykład Hanako Arasaka zastępuje kobietę w bikini, męską wersję V jako partnerkę Łucji (w tym przypadku Panam) i Maelstrom w roli słynnej wirusowej kobiety-młota. Zawiera także wyścigi samochodowe w mieście nocą i rzut okiem na Jackie Wellesa, wybranego z Heywooda.

Reakcje graczy

Odtworzenie zwiastuna stało się wirusowe, a niektórzy gracze porównali grafikę obu gier. Jeden z fanów powiedział: „CDPR może tylko marzyć o stworzeniu gry takiej jak GTA 6, a nawet GTA 5. Ten zwiastun pokazuje, jak Rockstar może wyprzedzać swoje czasy. »

Inny dodał: „W tej grze dosłownie występuje żeńska wersja bohaterki, dlaczego używają Panama? » Trzeci dodał: „Dzięki temu Cyberpunk jest o wiele lepszy. »

Wniosek

Chociaż istnieje kilka przecieków na temat GTA 6, będziemy na bieżąco informować Cię o wszelkich oficjalnych informacjach na temat gry tutaj, na Dexerto.

Źródło: www.dexerto.com