Fabuła seryjnego mordercy z Vice City ujawniona w przeciekach z GTA 6

Wygląda na to, że fani GTA 6, którzy przejrzeli wyciekły materiał z rozgrywki, odkryli szaloną historię seryjnego mordercy.

GTA 6: Wszystkie informacje już znamy

GTA 6 nie zostało jeszcze oficjalnie ogłoszone przez Rockstar Games, ale o tym wyczekiwanym tytule wiemy już sporo dzięki serii przecieków z zeszłego roku.

Oprócz potwierdzenia powrotu do Vice City, nowej broni, nowych lokalizacji i kobiecej bohaterki, klipy ujawniły także szereg wydarzeń w świecie gry.

Seria wydarzeń powiązanych z historią seryjnego mordercy w Vice City

Szczególnie jedna seria wydarzeń jest powiązana z historią zatytułowaną „Zaginieni turyści” i wydaje się sugerować, że Vice City nęka seryjnego mordercę.

Jak udokumentował użytkownik „ML-Fox” na Reddicie, istnieje sześć znanych wydarzeń związanych z wydarzeniem „Zaginieni turyści”, które dostarczają wskazówek na temat motywu seryjnego mordercy.

Pierwsza nosi nazwę „Pokój Trofeów”, co może oznaczać, że bohaterowie, Lucia i Jason, odnajdują przedmioty należące do ofiar seryjnego mordercy.

Wszystkie pozostałe wydarzenia w ramach wydarzenia „Zaginieni turyści” są powiązane z ofiarami. Zdarzenia są wymienione jako: „Wypadki w zatopionym samochodzie”, „Wypadki na złomowisku”, „Wypadki w jaskini”, „Wypadki na przyczepie” oraz takie, które są nieczytelne.

Powrót seryjnych morderców do gier z otwartym światem studia Rockstar

Rockstar włączył już seryjnych morderców do swoich gier z otwartym światem. W GTA 5 było The Enigmatic Killer, a Red Dead Redemption 2 zawierało zadanie The American Dreams, więc na pewno nie jest to niespodzianką.

Ponieważ akcja GTA 6 rozgrywa się w Vice City, parodii Miami, możliwe jest również, że ten zabójca jest parodią Dextera z Showtime. W serialu wystąpił Michael C Hall w roli policyjnego technika kryminalistyki, który był także seryjnym mordercą.

Być może nawet nie będziemy musieli długo czekać, aby sami rozwiązać tę zagadkę. Ostatnie komentarze dyrektora generalnego Take-Two sugerują, że kolejne Grand Theft Auto ukaże się już w 2024 roku, zaczęły też krążyć pogłoski o rychłej premierze zwiastuna.

Bądź na bieżąco z Dexerto, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i aktualizacje dotyczące GTA 6.

Źródło: www.bing.com