Eminem został odrzucony za film „Grand Theft Auto”, a nagrody Grammy zaczynają grać


Zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games

W dzisiejszym podsumowaniu wiadomości o grach, popularny raper Eminem został odrzucony do roli w Grand Theft Auto film, Grammy Awards ogłosiło nową nagrodę w grach, PlayStation VR2 jest już dostępne w przedsprzedaży, a Xbox blokuje mnóstwo kont po uznaniu ich za boty.

Zapoznaj się z tymi i innymi historiami w dzisiejszym podsumowaniu wiadomości o grach.

PlayStation VR2 jest już dostępne w przedsprzedaży

Firma Sony oficjalnie ogłosiła rozpoczęcie składania zamówień przedpremierowych na PlayStation VR2, której premiera zaplanowana jest na 22 lutego 2023 r. Oprócz informacji o przedsprzedaży i krótkiego zwiastuna, który można obejrzeć powyżej, Shawne Benson z firmy napisał również post na blogu, w którym możesz przeczytać tutaj.

W poście na blogu Benson zaprezentował 11 różnych tytułów, które pojawią się na PlayStation VR2, a niektóre z nich to ulepszone wersje gier, które były już dostępne na oryginalnym PlayStation VR. Mogą one być dostępne za darmo w zależności od gry, jeśli posiadasz ją na PlayStation VR. Gry, które wyróżnili do wydania w 2023 roku, to:

 • The Dark Pictures: Switchback VR opracowany przez Supermassive Games.
 • Ogień krzyżowy: Oddział Sierra opracowany przez firmę Smilegate.
 • Lekka Brygada opracowany przez Funktronic Labs.
 • Cities VR – Edycja Rozszerzona opracowany przez Fast Travel Games.
 • Kosmiczny wysoki opracowany przez Owlchemy Labs.
 • Hello Neighbor: Search and Rescue opracowany przez tinyBuild Games.
 • Kolekcja Jurassic World Aftermath opracowany przez firmę Coatsink.
 • Bicz pistoletowy VR opracowany przez Cloudhead Games.
 • Zenith: ostatnie miasto opracowany przez Ramen VR.
 • Po upadku opracowany przez Vertigo Games.
 • Mackowaty opracowany przez Firepunchd Games.

Koniecznie sprawdź pełny post na blogu, aby poznać wszystkie szczegóły. Możesz teraz zamówić PlayStation VR2 w przedsprzedaży u sprzedawców detalicznych i sklepów internetowych w zależności od regionu.

Jest teraz nagroda Grammy dla gier

Zdjęcie za pośrednictwem SQUARE ENIX / Marvel’s Guardians of the Galaxy

Niedawno opublikowano nominacje do nagrody Grammy, a wraz z nią pierwsze nominacje w kategorii poświęconej grom, nagrodę Grammy za najlepszą ścieżkę dźwiękową do gier wideo i innych mediów interaktywnych. Następujące kompozytorzy zostali nominowani do następujących gier:

 • Austina Wintory’ego za Obcy: elitarna drużyna ogniowa.
 • Stephanie Economou za Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök.
 • Bear McCreary dla Call of Duty: Vanguard.
 • Richarda Jacquesa za Strażnicy Galaktyki Marvela.
 • Krzysztofa Tina za Stary świat.

Co ciekawe, Olivier Deriviere, Tsukasa Saitoh, Two Feathers i Yasunori Mitsuda nie byli nominowani do Opowieść o zarazie: Requiem, Pierścień Eldenów, Metal: Hellsinger, oraz Kroniki Xenoblade’a 3 odpowiednio, pomimo nominacji do nagrody Best Score i Music Award w The Game Awards. Bear McCreary jest nominowany do tej nagrody, ale nie za nią Call of Duty: Vanguard — to było dla God of War Ragnarök. Ciekawie będzie zobaczyć, czy któraś z tych partytur zostanie nominowana w przyszłym roku, ponieważ wydaje się, że niektóre zostały wykluczone, ponieważ nie zostały wydane w ramach czasowych nominacji.

Xbox blokuje miliony kont

Halo 4 świętuje 10. rocznicę
Źródło: 343 Industries / Xbox Game Studios

Xbox opublikował swój pierwszy raport przejrzystości, a dane ujawniły, w jaki sposób podchodzą do naruszeń swoich Standardów społeczności. Firma ujawniła, że ​​w ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2022 roku zbanowała łącznie 4,3 miliona kont, które uznali za nieaktywne lub oszukujące. Firma zakazała również około trzem milionom ludzi za mowę nienawiści, nękanie, zastraszanie, treści seksualne dla dorosłych lub wulgaryzmy.

Co ciekawe, Xbox przeszedł przez około 150 tysięcy odwołań od osób, które chciały przywrócić swoje konta, i tylko 9000 z tych zawieszeń zostało pomyślnie przywróconych. Xbox powiedział, że „przywrócenie jest wydawane, gdy zostanie wykryty błąd lub jeśli gracz zasługuje na ponowne rozpatrzenie związane z ich egzekwowaniem”, więc ostrzegamy, że jeśli zrobisz coś, co spowoduje zawieszenie, szanse na przywrócenie są dość niewielkie, jeśli nie niemożliwe.

Nominacje do Game Award wywołały ciekawą debatę

Narracja Elden Ring wywołuje poruszenie
Źródło: FromSoftware

Nominacje do The Game Awards zostały ogłoszone, jak wspomnieliśmy wczoraj, ale jedna konkretna nominacja wywołała wśród fanów dyskusję na temat definicji narracji w grach wideo po Pierścień Eldenów został nominowany do nagrody za najlepszą narrację.

Oczywiście nie była to jedyna nominacja, jaką otrzymała Pierścień Eldenów otrzymując drugą co do wielkości liczbę nominacji ze wszystkich gier. Debata wokół Pierścień Eldenów a narracja dotyczy faktu, że na powierzchni Pierścień Eldenów nie ma zbyt wiele narracji, gdy podróżujesz po świecie i zabijasz kilku bossów. Ale kiedy to robisz, odkrywasz więcej o świecie i jesteś w stanie zanurzyć się w jego głęboką wiedzę, coś, co każdy Pierścień Eldenów fan będzie mógł ci powiedzieć. Możesz przeczytać więcej na ten temat tutaj.

Grand Theft Auto poradziłby sobie lepiej niż Eminem

Eminem jako B-Rabbit w „8 Mile”
Obraz za pośrednictwem Universal Pictures

Podczas podcastu „Bugzy Malone’s Greatest Game” Kirk Ewing, który pracował nad grą wydaną przez Rockstar Games Stan wyjątkowy twierdził, że zwrócono się do niego z ofertą 5 milionów dolarów dla założycieli Rockstar Games, Sama i Dana Housera, na prawa do Grand Theft Auto film. Podobno do filmu były dołączone Top Gun oraz Mężczyzna w ogniu reżyser Tony Scott i raper „Lose Yourself” Eminem. Housersi odrzucili ofertę i a Grand Theft Auto film nigdy nie powstał. Ale to nie jest tak, że potrzebują pieniędzy jako Grand Theft Auto V była firmą rozrywkową, która najszybciej zarobiła 1 miliard dolarów, robiąc to w mniej niż tydzień.

Nocne słońca Marvela wydali nowy film krótkometrażowy Ghost Rider

Aby promować i zachęcać graczy do nadchodzącej taktycznej gry fabularnej opracowanej przez Firaxis Games, Nocne słońca Marvela wypuściło serię animowanych filmów krótkometrażowych, w których występują niektórzy z głównych bohaterów gry. Piekło na kołach krótkometrażowy prequel skupiający się na Ghost Rider jest trzecim animowanym filmem krótkometrażowym, który zostanie wydany na ich kanale YouTube, podczas gdy krótki film z zeszłego tygodnia skupiał się na Scarlet Witch.

Spodenki pokażą, w jaki sposób te postacie angażują się w wydarzenia z gry, ponieważ są to prequele. Obejrzyj krótki film Ghost Rider powyżej i przejdź do ich kanału YouTube tutaj, aby obejrzeć dwa wcześniejsze filmy krótkometrażowe. Jeśli chodzi o grę, Nocne słońca Marvela pojawi się na PC, PlayStation 5, Xbox Series S i Xbox Series X 2 grudnia 2022 r., a wersje gry na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch zostaną uruchomione w późniejszym terminie.

Pamiętaj, aby wpaść jutro na kolejne podsumowanie wiadomości o grach.

Źródło : https://wegotthiscovered.com/gaming/latest-gaming-news-eminem-was-turned-down-for-a-grand-theft-auto-movie-and-the-grammys-are-getting-into-gaming/