Eminem w filmie Grand Theft Auto


Tony Scott prawie nakręcił film, którego akcja toczy się w Grand Theft Auto uniwersum z Eminemem na czele. Tak przynajmniej twierdzi hollywoodzki agent Kirk Ewing w nowym wywiadzie.

Podczas wywiadu dla podcastu BBC Sounds, Ewing i Chris Warburton przedstawili historię GTA franczyzowa. Podczas wywiadu Ewing zagłębia się w historię, w której prawie byli Grand Theft Auto Film około 2001 roku.

Ewing wspomina: „To było tuż po 3 [released]i myślę, że w tym momencie nadal było [Sam Houser, co-founder, and president of Rockstar Games]pamiętaj, że może to być coś, co chcieli zrobić”.

Ewing ujawnił, że otrzymał telefony od producenta z Los Angeles, aby nakręcić film na podstawie Grand Theft Autoz Eminemem w filmie wyreżyserowanym przez Top Gunjest Tonym Scottem. Ewing twierdzi, że dzięki filmowi Rockstar Games otrzymało za projekt około 5 milionów dolarów. Niestety, nigdy nie wyszedł z wczesnej fazy rozwoju.

Ewing powiedział, że Houser z Rockstar Games odrzucił ten pomysł: „W tym momencie wycofali się z jakiejkolwiek rozmowy na temat kręcenia filmu, kiedy zdali sobie sprawę, że franczyza medialna, którą mają, jest większa niż jakikolwiek film, który miał miejsce w tamtym czasie”.

Bez względu na to, jak się czujesz, wizja Sama Housera GTA wyszło dobrze. Po trzecim wpisie widzieliśmy, jak franczyza wkracza w swoją złotą erę z wpisami takimi jak Vice City, San Andreasi szalenie popularne GTA V.

Wciąż czekamy na uruchomienie Grand Theft Auto 6, ponieważ gra jest we wczesnej fazie rozwoju, a niedawno widzieliśmy ogromną liczbę przecieków. To, czy franczyza w końcu przeskoczy na duży ekran, dopiero się okaże…Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6379520844a145ab8bc19a29bb36ea2e&url=https%3A%2F%2Fwww.flickeringmyth.com%2F2022%2F11%2Fwe-almost-had-the-most-00s-thing-ever-eminem-in-a-grand-theft-auto-movie%2F&c=9879062082657725258&mkt=fr-fr