Eminem prawie wystąpił w filmie „Grand Theft Auto”.


A Grand Theft Auto film z Eminemem w roli głównej został rzekomo odrzucony przez Rockstar Games na początku XXI wieku.

W niedawnym występie w Bugzy Malone’s Najwspanialsza gra podcast, Kirk Ewing, weteran branży i przyjaciel GTA twórcy Sam i Dan Houser wyjaśnili, że Sam odrzucił ofertę 5 milionów dolarów na prawa do filmu wkrótce potem Grand Theft Auto III został wydany w 2001 roku. Reżyser Top Gun, Tony Scott, miał wyreżyserować film, podczas gdy Eminem, który właśnie wydał Płyta Marshalla Mathersa rok wcześniej i zdobył nagrodę dla najlepszego albumu rapowego za najlepszy solowy występ rapowy na gali GRAMMY w 2001 roku, miał zagrać główną rolę.

“[The agent] powiedział: „Kirk, mamy Eminema w roli głównej, a to film Tony’ego Scotta. 5 milionów dolarów na nosie. Jesteś zainteresowany?’” – powiedział Ewing. „Zadzwoniłem do Sama i powiedziałem:„ Posłuchaj tego. Chcą, żeby Eminem zagrał w filmie Grand Theft Auto, a reżyserował Tony Scott. A on powiedział: „Nie jestem zainteresowany”… Zdali sobie sprawę, że franczyza medialna, którą mieli, była większa niż jakikolwiek film, który miał miejsce w tamtym czasie.

Chociaż GTA film nigdy się nie zmaterializował, Em zadebiutował w filmie 8 mil rok później, co przyniosło mu Oscara za najlepszą oryginalną piosenkę do utworu „Lose Yourself”.

W powiązanych wiadomościach Eminem przenosi restaurację koncepcyjną swojej mamy Spaghetti do Nowego Jorku.Źródło : https://hypebeast.com/2022/11/eminem-almost-starred-in-grand-theft-auto-film