Dyskretna aktualizacja GTA 6 Online od Rockstar Games

Szum wokół Grand Theft Auto VI trwa: nowe oferty pracy niosą ze sobą pozytywne wieści

Uwaga wszyscy gracze! Długo oczekiwana premiera Grand Theft Auto VI może być już na horyzoncie. Po miesiącach spekulacji Rockstar Games po cichu otworzyło nowe studio w Los Angeles, rozpalając nadzieje, że prace nad kolejną odsłoną ukochanej serii są już na zaawansowanym etapie.

Potwierdziły się pogłoski o scenerii Vice City?

Według znawców branży z Rockstar Universe, według plotek akcja GTA VI rozgrywa się w Vice City, kultowej lokalizacji z Grand Theft Auto: Vice City. Chociaż nie było oficjalnego potwierdzenia, fani z niecierpliwością czekają na powrót do tego lokalnego ulubieńca fanów.

Nowe ogłoszenia o pracę wywołują emocje

W miarę jak emocje narastały, pojawiły się najnowsze oferty pracy, które wskazywały na postęp w rozwoju GTA VI. Rockstar Games zamieściło trzy stanowiska związane z obsadą i scenariuszem, sugerując, że studio aktywnie pracuje nad stworzeniem postaci i dialogami w grze.

Oferty pracy, które obejmują asystenta castingu, współpracownika ds. castingu i współautora zajmującego się dialogiem z pieszymi i otoczeniem, zapewniają ekscytujący wgląd w potencjalny kierunek gry. Wygląda na to, że Rockstar Games zamierza pozyskać największe talenty do tworzenia wciągających i realistycznych postaci, których nie da się grać (NPC), które poprawią ogólne wrażenia z gry.

Co to oznacza dla daty premiery?

Chociaż trudno jest określić dokładną datę premiery na podstawie tych ofert pracy, obserwowanie postępów napawa optymizmem. Biorąc pod uwagę plotki o premierze GTA VI w przyszłym roku lub na początku 2025 roku, można się spodziewać, że casting i prace nad scenariuszem są już w końcowej fazie. Może to oznaczać, że gra jest bliżej ukończenia, niż się spodziewamy.

Pomijając plotki, warto zauważyć, że Rockstar Games słynie z dbałości o szczegóły i zaangażowania w tworzenie dopracowanych gier. Niezależnie od tego, czy jest to Grand Theft Auto VI, czy inny ekscytujący projekt, fani mogą być pewni, że studio jest w pełni zaangażowane w dostarczanie gier na najwyższym poziomie.

Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej aktualizacji

Z każdym dniem oczekiwanie na Grand Theft Auto VI rośnie. Czy akcja będzie rozgrywać się w Vice City? Kto użyczy głosu kultowym postaciom? Tylko czas powie.

W międzyczasie trzymajmy kciuki i ufajmy, że Rockstar Games ciężko pracuje, przygotowując coś naprawdę niesamowitego dla społeczności graczy. Można śmiało powiedzieć, że czekanie się opłaci.

Źródło: www.gamingbible.com