Dwie wyczekiwane gry: GTA 6 i The Elder Scrolls VI.

Fani gier wideo z niecierpliwością czekają na GTA 6 od Rockstar Games i The Elder Scrolls VI od Bethesdy. Te dwie gry budzą wiele oczekiwań i należą do najbardziej wyczekiwanych w tej chwili.

GTA6

Premiera GTA 6 zaplanowana jest na przyszły rok, ponad dekadę po premierze swojego poprzednika. Zwiastun gry przedstawia nową wersję Vice City, która ponownie wzbudziła emocje fanów.

The Elder Scrolls VI

Zapowiedziana podczas targów E3 w 2018 roku gra The Elder Scrolls VI nadal pozostaje bardzo tajemnicza. Sześć lat po jej ujawnieniu fani wciąż czekają na konkretne informacje na temat gry, w tym na temat fabuły i miejsca akcji.

Jeśli chodzi o możliwą datę premiery, choć oficjalne dokumenty sugerują okno premiery w 2026 roku, twórcy nie potwierdzili tej informacji. Możliwe jest również, że gra zostanie przesunięta w czasie ze względu na trwający projekt Starfield.

Przyszłość The Elder Scrolls VI

Fani zastanawiają się, czy The Elder Scrolls VI będzie grą nowej generacji, potencjalnie z wyłączeniem obecnych konsol. Niektórzy uważają, że gra ukaże się na kolejnym PlayStation, ale nie będzie dostępna na Xbox Series X/S.

Ta niepewność wokół gry sprawiła, że ​​fani są niecierpliwi i nie mogą się doczekać, aby w końcu dowiedzieć się, co Bethesda przygotowała na przyszłość serii The Elder Scrolls.

Źródło: fandomwire.com