Dr Dre pracuje nad muzyką do nowego Grand Theft Auto, mówi Snoop Dogg • Eurogamer.net


Nic, ale „G” Thang.

Zdobywca nagrody Grammy raper Dr Dre produkuje muzykę do nowego tytułu Grand Theft Auto, jak twierdzi jego kumpel i kolega raper Snoop Dogg.

W wywiadzie dla Rolling Stone, Snoop, którego zapytano, czy wkrótce zobaczymy jakąś nową muzykę od Dr Dre, powiedział: „Wiem, że tworzy świetną pieprzoną muzykę. A część jego muzyki jest powiązana z grą GTA, która wychodzi. Myślę więc, że w ten sposób jego muzyka zostanie wydana w grze wideo GTA”.

Choć możliwe, że Snoop może nawiązywać do nadchodzącej trylogii zremasterowanej, Dr Dre nie wydał żadnej solowej muzyki od czasu wydania swojego albumu Compton z 2015 roku, więc wydawałoby się dziwne, gdyby przerwał swoją przerwę na kolekcję starych gier.

Dr Dre ma również historię współpracy z Rockstar, która pojawiła się epizodycznie w aktualizacji GTA Online The Cayo Perico Heist pod koniec zeszłego roku.

Rockstar odmówił komentarza, gdy został poproszony przez Rolling Stone, podczas gdy przedstawiciele Dr Dre nie odpowiedzieli, więc będziemy musieli trochę poczekać, zanim będzie to oficjalne.

Kilka raportów tego lata sugerowało, że Rockstar pracuje nad GTA 6, ale nie spieszy się z projektem – i że nie będzie gotowy przynajmniej do 2024 roku.

Source : https://www.eurogamer.net/articles/2021-10-28-dr-dre-is-working-on-music-for-a-new-grand-theft-auto-says-snoop-dogg