Dr. Dre podobno tworzy nową muzykę do Grand Theft Auto


Zostaw to Snoop Doggowi, aby dostarczył jedne z największych wiadomości dnia. Snoop Dogg mówi, że Dr. Dre pracuje nad nową muzyką do nadchodzącej gry Grand Theft Auto.

Snoop Dogg ujawnił tę wiadomość jako gość w podkaście Rolling Stone Music Now. W odcinku, który zostanie wyemitowany w piątek, Snoop powiedział: „Wiem… [Dr. Dre] jest w studiu… Wiem, że tworzy świetną pieprzoną muzykę. A część jego muzyki jest powiązana z grą GTA, która wychodzi. Myślę więc, że w ten sposób jego muzyka zostanie wydana w grze wideo GTA”.

W artykule opublikowanym w środę, Rolling Stone mówi, że przedstawiciel Rockstar Games odmówił komentarza.

GTA Online – Zrzuty ekranu aktualizacji tunerów Los Santos

Istnieje szansa, że ​​Snoop Dogg może odnosić się do niedawno ogłoszonego remastera trylogii Grand Theft Auto. Dr. Dre występował w stacjach radiowych w Grand Theft Auto: San Andreas, ale były to wcześniej wydane utwory.

Rockstar nie powiedział jeszcze o tym, jaka część oryginalnej muzyki stacji radiowej została licencjonowana dla nowych wersji gier lub czy jakakolwiek muzyka została wymieniona.

A może Snoop Dogg odnosi się do „rozszerzonego i ulepszonego” GTA Online, które pierwotnie ogłoszono, aby zadebiutować w wersjach Grand Theft Auto 5 nowej generacji, ale te wersje nowej generacji zostały opóźnione.

Rockstar dodał nowe funkcje muzyczne do GTA Online latem 2021 roku. Zbieranie „Media Sticks” w GTA Online odblokowuje nową muzykę dla stacji radiowych w pojazdach, w tym muzykę, która nie została wydana poza GTA Online. Być może nowa muzyka od Dr. Dre będzie dostępna jako pierwsza w przyszłej aktualizacji GTA Online.

A może Snoop Dogg właśnie ujawnił Grand Theft Auto 6? Możemy tylko mieć nadzieję.

Snoop Dogg jest oczywiście doświadczonym graczem i profesjonalnym streamerem Twitcha. Ale to przejęzyczenie może być oznaką tego, co ma nadejść w jednej z największych serii gier w historii. Ale ktoś musi powiedzieć Rockstar, że ludzie nie chcą już słyszeć o Grand Theft Auto 5.

Sprawdź wymagania na PC dla trylogii Grand Theft Auto, która zadebiutuje 11 listopada.

Petey Oneto jest niezależnym pisarzem dla IGN.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=3D5235756C934B8DBB28F40B7338EBB0&url=https%3A%2F%2Fwww.ign.com%2Farticles%2Fdr-dre-grand-theft-auto-new-music&c=17707861704111772868&mkt=fr-fr