Dowiedz się, kto gra Lucię i Jasona w GTA 6!

Fani Grand Theft Auto mają teraz odpowiedzi na pytanie, kim są aktorzy wcielający się w dwie gwiazdy GTA 6.

Odkrycie postaci z GTA 6

Rockstar Games wreszcie zaprezentowało GTA 6 w zeszłym roku, ujawniając dwóch bohaterów: Lucię i Jasona. Od tego czasu najwięksi badacze Internetu, gracze, próbują odgadnąć, kto stoi za tymi postaciami. Oczywiście krążyło wiele teorii, niektóre z nich były całkiem przekonujące. Dziś zamiast kolejnej teorii mamy rzetelny raport LegacyKillaHD, YouTubera mającego ponad 700 000 subskrybentów, rozpoznawalnego w społeczności GTA za swoje sporadyczne ujawnienia.

W nowym filmie na YouTube LegacyKillaHD twierdzi, że Manni L. Perez gra Lucię. To imię może być nieznane fanom GTA, ale jego głos może im się wydawać znajomy. Perez użyczył swojego głosu postaciom drugoplanowym w GTA Online. Pracowała także przy serialach takich jak Jessica Jones, Law & Order, Blindspot, Click Next to Continuous, a także kilku innych programach telewizyjnych i kilku filmach. Jednak nigdy nie zagrała w grze wideo, poza drobnymi rolami, które odegrała w GTA Online.

Jak zapewne wiecie, Rockstar Games zazwyczaj do swoich ról wybiera mało znanych aktorów, w tym osoby mało znane w świecie gier wideo. W tym kontekście Perez spełnia te kryteria.

Jednocześnie twierdzi się, że w Jasona wcieli się Dylan Rourke, równie mało znany i pozbawiony doświadczenia w dziedzinie gier wideo. Występował jako gość w odcinkach Modern Family i Grey’s Anatomy, więc fani GTA mogą kojarzyć jego twarz z tych seriali. Poza tym jego kariera składała się głównie z mniejszych projektów lub mniejszych ról w większych projektach.

Trudno potwierdzić prawdziwość tej informacji. Źródło, o którym mowa, okazało się w przeszłości wiarygodne, lecz popełniało też błędy. Ważne jest, aby spojrzeć na te informacje z odpowiedniej perspektywy, ponieważ czasami ludzie otrzymują nieprawidłowe informacje z niewłaściwych źródeł lub sytuacja zmienia się z biegiem czasu.

Jak dotąd Rockstar Games nie skomentowało tej plotki ani spekulacji, które wywołała. Nie sądzimy, że to się zmieni z kilku powodów, ale jeśli kiedykolwiek tak się stanie, odpowiednio zaktualizujemy artykuł.

Źródło: www.bing.com