GTA VI – najnowsze przecieki. Bohaterowie Bonnie i Clyde, kooperacja online, Vice City? Czy to prawda? Odkryj teraz!

GTA VI – najnowsze przecieki

Po masowych wyciekach z tonami filmów i obrazów z GTA VI w fazie rozwoju, dowiedzieliśmy się kilku rzeczy, na przykład plotki o dwóch bohaterach, które okazały się prawdziwe. Nazywają się Lucia i Jason, para w stylu Bonnie i Clyde rozpętała piekło, gdziekolwiek się pojawili. Deweloper Rockstar oficjalnie niczego nie potwierdził, ale mamy wystarczająco dużo dowodów, aby rozwiać co do nich wątpliwości. Nie oznacza to, że po drodze nie można zaangażować kolejnej postaci-niespodzianki, ale przynajmniej znamy główny jist kampanii dla jednego gracza.

Ponadto, jeśli chodzi o to drugie, niektórzy twierdzą, że znaleźli dowód, który może wskazywać na kooperację online. Chociaż nie brzmi to zbyt daleko idące i może być prawdziwe, weź to ze znacznym ziarnem chlorku sodu.

Dzisiejsza najnowsza potencjalna informacja o GTA VI jest bardziej przezabawna niż cokolwiek innego, ponieważ każdy związany z nią element to czysta spekulacja.

Aktor Bryan Zampella jako Jason

Po pierwsze, źródło samo w sobie jest teorią spiskową. Aktor Bryan Zampella zamieścił na Instagramie proste zdjęcie, na którym patrzy w dal, mając na sobie hawajską koszulę z palmami w tle. Dla przeciętnego człowieka nie byłoby to nic więcej niż kolejna osoba na wakacjach. Ale wytrawny gracz wie, że Bryan został nieoficjalnie ogłoszony aktorem Jasona w GTA VI.

Jakiś czas temu ludzie zaczęli snuć teorie na temat tego, kto gra tę postać, a wskazówki doprowadziły ludzi w kapeluszach z folii aluminiowej prosto do kont pana Zampelli w mediach społecznościowych. Oczywiście nic z tego też nie jest potwierdzone.

Gdyby to jednak była prawda i dodalibyśmy dwa do dwóch, mogłoby to oznaczać, że Bryan dokucza wszystkim swoją koszulą w stylu Tommy’ego Vercettiego i palmami w tle, tak jak w GTA Vice City z 2002 roku.

GTA VI będzie rozgrywać się w Vice City

W przeciekach ludzie ustalili również, że Grand Theft Auto VI będzie miało miejsce w Vice City, naśladując prawdziwe Miami, więc ta teoria spiskowa ma wiele podstaw.

Zampella był już wcześniej „oskarżony” o drażnienie się z GTA VI, ze starszym zdjęciem z września 2023 roku, pokazującym go obok Lamborghini z podpisem: „Kup lub po prostu weź?”

Możesz sobie wyobrazić, że młyn plotek zaczął wymykać się spod kontroli, gdy tylko to zdjęcie trafiło do Internetu.

Chociaż Erwin Schrödinger mógłby przekonująco argumentować, że Bryan Zampella jest i nie jest jednocześnie aktorem Jasona, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać. Być może do Bożego Narodzenia Rockstar opublikuje 5-sekundowy zwiastun z tytułem, który zgromadzi 20 milionów wyświetleń w 36 minut; kto wie? Musimy wziąć wszystko, co widzimy i słyszymy o GTA VI, i traktować to jak plotki.

W międzyczasie, jeśli twój komputer to wytrzyma, istnieje wiele modów do GTA V, które mogą sprawić, że będzie wyglądać jak tytuł obecnej generacji.

„Alleged GTA VI protagonist sets internet ablaze with a selfie that reaks of Vice City.”

Źródło: AutoEvolution.