Do sieci wyciekło DLC do GTA 5 „Zombie Apocalypse”, przypominające koszmar nieumarłych

Trwały prace nad postapokaliptycznym rozszerzeniem DLC do GTA V

Fani Red Dead Redemption Undead Nightmare wyrazili swoje rozczarowanie, że nie zobaczyli podobnego rozszerzenia do Red Dead Redemption 2. Jednak ostatnie informacje ujawniły, że podobne postapokaliptyczne rozszerzenie jest w przygotowaniu dla Grand Theft Auto V.

Smutna wiadomość dla graczy, którzy z niecierpliwością czekali na nowy dodatek, który niestety nigdy nie został wydany.

Odkrycie dokumentu potwierdzającego istnienie DLC

Niedawno, dziesięć lat po wycieku, potwierdzono autentyczność dokumentu od prezesa Rockstar Games Sama Housera. Ten dokument ujawnia szczegóły dotyczące potencjalnych DLC do GTA V, w tym dodatku skupiającego się na apokalipsie zombie.

Dokument ten, który wyciekł w 2013 r., widziało jedynie kilku wtajemniczonych. W 2020 r. ponowne odkrycie tego dokumentu ponownie wzbudziło zainteresowanie fanów i graczy.

W kierunku potwierdzenia ważności dokumentu

Użytkownik Reddita zwrócił uwagę, że wiele informacji zawartych w dokumencie z 2013 roku zostało zweryfikowanych wraz z premierą zwiastuna GTA VI. Co zdaje się potwierdzać słuszność szczegółów dotyczących dodatku zombie do GTA V.

W dokumencie wspomniano także o dwóch innych potencjalnych rozszerzeniach, zatytułowanych „Wojna z obcymi” i „Oparta na fabule”.

Niestety, bez dalszych szczegółów na temat zawartości tego rozszerzenia, pozostaje nam wyobrazić sobie, jak mogłoby wyglądać. Fani żałują, że nie mieli szansy odkryć, co zaplanowało dla nich Rockstar Games.

Źródło: www.gamingbible.com