DLC „GTA Online” potwierdza, które opcjonalne zakończenie „GTA 5” jest kanoniczne


ten GTA Online aktualizacja, która ponownie wprowadza grywalną postać Franklina wraz z Dr. Dre, wydaje się potwierdzać, które z opcjonalnych zakończeń gry jest kanonem.

Jak określono przez Kotaku, w aktualizacji zawartości do pobrania The Contract jest misja, w której Franklin i postać gracza gonią wózek golfowy przez plan filmowy, a Franklin mówi: „Cholera, znam jednego z producentów w okolicy. Mam nadzieję, że jego tyłek nie jest dzisiaj w pracy.

To domyślnie odwołuje się do jednego z drugich Grand Theft Auto 5 grywalnych postaci, Michaela, który mógł pracować w tym samym studiu filmowym pod koniec historii gry. Chociaż nie jest to do końca jasne, wydaje się, że jest to ukłon w stronę postaci. Możesz usłyszeć linię poniżej.

Potwierdza to, które z trzech zakończeń jest kanonem. Michael przeżył tylko w dwóch z nich, ponieważ Franklin albo zabija Trevora z pomocą Michaela, albo zabija samego Michaela.

Połącz to ze świadomością, że GTA Online Aktualizacja Smuggler’s Run z 2017 roku potwierdza, że ​​Trevor żyje, a ty pozostajesz tylko z trzecim i ostatnim zakończeniem będącym kanonem w Grand Theft Auto 5.

Kontrakt przewiduje, że gracze pomagają Franklinowi w jego „agencji rozwiązań dla celebrytów”, ponieważ musi odzyskać utraconą nową muzykę Dr. Dre.

„Kontrakt nie przypomina niczego, co robiliśmy wcześniej, w nowy sposób łączy historię, muzykę i świat online” — powiedział Sam Houser, założyciel Rockstar Games. „Dzięki naszemu wieloletniemu współpracownikowi i przyjacielowi, DJ Poohowi, mogliśmy współpracować z największymi legendami hip-hopu nad tą bardzo nowoczesną przygodą w Los Santos, gdy gracze tropią zagubioną muzykę Dr. Dre”.

Z innych wiadomości wygląda na to, że podział ekranu jest możliwy w Aureola nieskończona kampanii przez usterkę, chociaż jeden gracz, który próbował ją powtórzyć, uszkodził zapis gry.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=782B1F588DDF4DB88B81CF21D13A95FF&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fgaming-news%2Fgta-online-dlc-confirms-which-optional-gta-5-ending-is-canon-3121435&c=11248926338897310304&mkt=fr-fr