DLC do GTA Online 2024: Nostalgiczny powrót do Vice City z misją „Pizza This…”

Grand Theft Auto Online kontynuuje swoją odnowę po dziesięciu latach dzięki nowemu DLC o nazwie Bottom Dollar Bounties, które zapewnia bogactwo ekscytującej zawartości. Eksploratorzy danych odkryli, że ta aktualizacja zawiera funkcje retro inspirowane kultową grą GTA Vice City, zapewniając graczom nostalgiczne wrażenia.

Nostalgiczne misje: Pizza This… Gracze wracają do Vice City

Jedną z najbardziej godnych uwagi nowych funkcji jest misja „Pizza This…”, przypominająca ukochaną misję Pizza Boy z Vice City. W tym nowym typie misji gracze będą dostarczać pizzę po całym Los Santos, kierując się nową ikoną na minimapie. Aby zrealizować te dostawy, gracze będą korzystać z zupełnie nowego pojazdu, Pegassi Faggio Sport Pizza, ozdobionego logo „Pizza This…” na pudełku dostaw. Ta nowa misja jest ukłonem w stronę fanów, którzy z niecierpliwością czekają na premierę GTA 6 zaplanowaną na rok 2025.

Nowy tryb adwersarza i Halloweenowa niespodzianka

To nie wszystko, jeśli chodzi o nostalgiczną podróż. Kolejną funkcją retro pojawiającą się w GTA Online jest nowy typ przedmiotów kolekcjonerskich, odkryty przez eksploratora danych @Floorbal__. Ten przedmiot kolekcjonerski wymaga od graczy oznaczania znaczników LS na różnych plakatach rozsianych po mapie, w zamian za co można zdobyć pieniądze i RP. Ta mechanika przypomina misje z tagami w GTA San Andreas, gdzie gracze musieli pokrywać tagi gangów własną farbą w sprayu.

Dodatkowo zadebiutuje nowy tryb adwersarza „Atak na ATT-16”, który wprowadzi nowe zmiany do trybu „Atak na Cayo Perico”. W ramach obchodów Halloween 2024 planowany jest także tryb zombie, który doda grze upiornego klimatu w świątecznym tygodniu.

Oczekuje się, że wszystkie te nowe funkcje zostaną wprowadzone przed długo oczekiwanym DLC na zimę 2024, dzięki czemu gracze będą mieli mnóstwo zawartości do zabawy w oczekiwaniu na wyczekiwane GTA 6. Zaangażowanie Rockstar we wprowadzanie ukochanych elementów z poprzednich tytułów do GTA Online sprawia, że ​​gra jest wciągająca i ciągle się zmienia, satysfakcjonując zarówno długoletnich fanów, jak i nowych graczy.

Źródło: www.bing.com