DLC do GTA 5 to spektakularne zakończenie wojen narkotykowych w Los Santos


Wkrótce w trybie sieciowym gry pojawi się nowe DLC do GTA 5, ponieważ The Last Dose zapewnia „powalające zakończenie” historii Daxa i Fooliganza z aktualizacji GTA Online Los Santos Drug Wars. Ten ostatni rozdział halucynogennego łańcucha zadań do gry wieloosobowej pojawi się w przyszłym tygodniu, wraz ze zwiastunem od Rockstar Games, który zapowiada całą niesamowitą akcję, jakiej możesz się spodziewać.

W „Ostatniej dawce” tajemnicza „moc, która jest” napiera na Daxa i jego załogę, co oznacza, że ​​Fooliganz będą potrzebować wszelkiej możliwej pomocy, aby pokonać „człowieka” i zaprowadzić w mieście własną markę narkotykowego pokoju. Zwiastuny przedstawiają klauna stojącego przed płonącym cyrkiem, mężczyznę balansującego ananasem na głowie, aby dostroić się do specjalnych fal radiowych, oraz gigantycznego, latającego cheeseburgera. Tak, naprawdę.

W tej aktualizacji zmierzysz się z pięcioma nowymi misjami fabularnymi w trybie sieciowym gry kryminalnej Rockstar, odkrywając „tajemniczy związek między nielegalnym handlem narkotykami w Los Santos a przemysłem farmaceutycznym”, co zapowiada się na niesamowicie absurdalny finał. Jeśli szukasz trochę więcej chaosu marki GTA, to z pewnością chce to zapewnić.

Data premiery GTA Online Ostatnia dawka

Los Santos Drug Wars: The Last Dose w GTA Online pojawi się 16 marca na PC, obok konsol PlayStation i Xbox. Jest bezpłatny dla wszystkich graczy, chociaż musisz wcześniej spotkać się z Nerwowym Ronem i załogą Fooliganz w poprzednich rozdziałach, aby odblokować The Freakshop i pojazd Acid Lab.

Jeśli nie możesz się doczekać, najnowsza cotygodniowa aktualizacja dodaje nowe wyścigi GTA Online Hotring i pickupa, który idealnie nadaje się do wyścigów. Rzuć okiem na więcej najlepszych gier piaskownicy na PC, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o dacie premiery GTA 6, i koniecznie przejrzyj najlepsze modyfikacje GTA 5 i wszystkie kody GTA 5, których potrzebujesz, aby przejąć Los Styl Santosa.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640a2cfb136642818d2a75f03996f85c&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fgrand-theft-auto-v%2Fgta-5-dlc-last-dose&c=16227552747027961380&mkt=fr-fr