DLC anulowane z GTA V: powrót Trevora w przygodzie Jamesa Bonda

Grand Theft Auto V: Quasi-przygoda Jamesa Bonda Trevora prawie ujrzała światło dzienne

DLC anulowane do GTA V

Jesteśmy w trakcie odliczania do Grand Theft Auto VI. Nawet bez daty premiery kolejna odsłona słynnej serii Rockstar rzeczywiście planowana jest na rok 2025.

Po ponad dekadzie rozwoju nic nie powinno ostudzić naszej ekscytacji. Jednak odkrycie anulowanego DLC do GTA V było ciosem dla fanów.

W grudniu poważny wyciek kodu źródłowego potwierdził, że Rockstar Games rozważało stworzenie ośmiu DLC opartych na historii GTA V.

Otrzymane tytuły to: SP Assassination Pack, SP Manhunt Pack, SP Norman Pack, Agent Trevor, Relationship Pack, Enterprise Pack, Prologue DLC i Liberty V DLC.

Niestety, żaden z tych projektów nigdy nie ujrzał światła dziennego, głównie za sprawą wysiłku, jaki Rockstar Games włożyło w GTA Online.

Agent Trevor potwierdzony przez Stevena Ogga

Aktor Trevora, Steven Ogg, podniósł zasłonę na temat quasi-agenta Jamesa Bonda Trevora, potwierdzając, że ujęcie ruchu rzeczywiście zostało wyprodukowane na potrzeby tego zapomnianego projektu.

Podczas oficjalnych pytań i odpowiedzi dotyczących GTA V na Streamily Ogg ujawnił, że niektóre sceny z Jamesem Bondem Trevorem zostały nakręcone, ale potem zniknęły.

Pomimo faktu, że GTA Online przekierowało zasoby z zawartości popremierowej GTA V, wiadomość podzieliła fanów i ponownie rozpaliła debatę na temat wyborów Rockstar Games.

Niestety, możemy sobie tylko wyobrazić ten porzucony projekt.

Źródło: www.gamingbible.com