Dlaczego trylogia GTA jest bardziej warta szumu niż kolejny port GTA 5?


Odbiór przez fanów trylogii GTA i nadchodzącego portu GTA 5 to zupełnie inne światy.

Obie zapowiedzi dotyczą starych gier, ale różnica polega na postrzeganiu obu tytułów. Biorąc pod uwagę zaangażowanie na Twitterze i polubienia na YouTube, jasne jest, że więcej fanów jest podatnych na trylogię GTA niż GTA 5.

Warto zauważyć, że jest kilka powodów, dla których tak jest. Podobnie to stwierdzenie nie jest prawdziwe dla niektórych fanów.


Dlaczego fani są bardziej otwarci na trylogię GTA niż edycję rozszerzoną i rozszerzoną GTA 5

Pierwsza zapowiedź trylogii GTA to najbardziej lubiany tweet Rockstar Games. Wielu fanów było niewiarygodnie podekscytowanych perspektywą rozegrania trzech klasycznych gier z pewnymi zmodernizowanymi elementami.

Niektórym fanom nie spodobał się materiał z rozgrywki, ale nadal jest on zdecydowanie pozytywny. Typowe skargi obejmują:

  • Mody replikujące podobne wyczyny
  • Jego cena
  • Nie ma pełnego AAA na swojej grafice
  • To stare gry

Ostatecznie większość fanów wciąż jest podekscytowana trylogią GTA. To stwierdzenie jest szczególnie prawdziwe w porównaniu z ogłoszeniem portu GTA 5, które miało miejsce przed ujawnieniem trylogii GTA.

Niesławny zwiastun GTA 5

283 tys. nielubi do 53 tys. polubień to wymowny znak, że fani mają dość oglądania GTA 5. Nie pomaga to, że port został opóźniony. Początkowo miał ruszyć 11 listopada 2021 roku. Teraz wychodzi w marcu 2022 roku.

Warto zauważyć, że poprzedni film GTA Trilogy na YouTube ma 557 tys. polubień i 43 tys. Istnieje ogromna rozbieżność, jeśli chodzi o to, jak niektórzy fani postrzegają te dwa tytuły.

Niedawny zwiastun GTA 5 pokazuje minimalne ulepszenia w stosunku do oryginalnej gry na PC, co można zobaczyć na poniższym filmie:

Zakup tej samej gry na nowej platformie to dla niektórych fanów trudna okazja. Edycja Rozszerzona zawierała nowe funkcje, które zapewniały rozrywkę graczom. W związku z tym rozczarowujące są dla nich tylko drobne optymalizacje w Edycji Rozszerzonej i Rozszerzonej.

Porównanie to nie uwzględnia nawet modów graficznych, co tylko czyni wersję PC jeszcze lepszą.


Niektórzy fani uważają, że GTA 5 zostało za dużo dojone

Powyższy mem był wielokrotnie udostępniany na różnych platformach społecznościowych. Co zabawne, wariacje tego memu istnieją od lat. GTA 5 zadebiutowało na PS3 i Xbox 360.

Będzie miała kolejną rundę jako główna gra dla jednego gracza na PS5 i Xbox Series X|S. Niektórzy fani obwiniali nawet sukces GTA 5 i Online za to, że GTA 6 nigdzie nie widać.

Hej ludzie, chcę GTA 6. Przestań kupować GTA 5, dziękuję twitter.com/ZhugeEX/status…

Dla niektórych fanów może wydawać się hipokryzją, że bardziej przejmuje się starszą grą z mniej imponującą grafiką (trylogia GTA). Należy jednak zauważyć, że te trzy gry nie były głównym celem Rockstar Games od ponad dekady.

Dla porównania, GTA 5 jest główną grą od prawie ośmiu lat. Dlatego niektórzy fani są tak zirytowani widząc to tak często. Trylogia GTA ma pewne zauważalne różnice w porównaniu z trzema oryginalnymi grami, dzięki czemu gra jest bardziej odświeżająca.

Jeśli trylogia GTA zacznie być dojona tak często, jak GTA 5, fani prawdopodobnie będą równie zdenerwowani.


Edytowane przez Sijo Samuel Paul

P. Który tytuł ekscytuje cię bardziej?

Rozszerzone i ulepszone GTA 5

1 głos do tej pory


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=9B51C4D880EB4208B03A2C06181F31AF&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Fwhy-gta-trilogy-hype-worthy-another-gta-5-port&c=13929005431051015450&mkt=fr-fr