Dlaczego nowy fabularny dodatek DLC do GTA Online prawdopodobnie zwiększy popularność gry


GTA Online jest najsłynniejszym tytułem Rockstar Games od roku swojej premiery. Po ośmiu latach nadal jest to jedna z najczęściej granych i najczęściej transmitowanych gier. Gra sprzedała się w sumie w 155 milionach egzemplarzy, a wraz z najnowszą aktualizacją liczba ta wciąż rośnie.

Ostatnia aktualizacja funkcji została wydana w lipcu 2021 roku. Od tego czasu gracze czekali na aktualizację, w której Rockstar Games doda nowe misje i funkcje. 8 grudnia ukazał się zwiastun aktualizacji Kontrakt.


Aktualizacja kontraktu w GTA Online przedstawia Dr. Dre, który przyciąga uwagę fanów hip-hopu

Najnowsza aktualizacja Rockstar Games, The Contract, będzie zawierała wiele ekscytujących funkcji, a kilka postaci z fabuły GTA 5 powróci. W tym samym celu Rockstar Games współpracuje z legendą hip-hopu Dr Dre. Pojawi się w grze jako NPC i planuje wydać nową muzykę w GTA Online.

Takiej współpracy nigdy nie widziano w żadnej grze GTA. Aktualizacja przywróci także postacie takie jak Franklin, Lamar Davis i Chop. Wielu fanów chce zobaczyć, jak Franklin rozwinął się od czasu zakończenia historii.

Wprowadzenie postaci fabularnych przypomni wielu graczom, którzy przestali grać w grę po zakończeniu trybu fabularnego. Chociaż GTA Online zawsze było popularne, pojawienie się muzyków w grze przyciągnie więcej graczy, którzy są fanami hip-hopu i nowi w tytule GTA.

W zwiastunie gracze mogą usłyszeć Andersona Paaka na torze z Dr. Dre. To nowa współpraca, dostępna wyłącznie w grze. Mówi się, że nowy album Dr. Dre został wydany w GTA Online. Rockstar Games spodziewa się, że wielu nowych graczy zgromadzi się w grze, aby doświadczyć tego ważnego rozwoju. Dodanie wielu innych funkcji, takich jak Agencja, nowe samochody i broń, również przyciągnie więcej graczy do wypróbowania gry.

Aktualizacja kontraktu w GTA Online przyniesie graczom wiele nowych wrażeń, w nadziei na przyciągnięcie nowych fanów po kontrowersyjnej premierze trylogii GTA: Definitive Edition.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=5C42E80475CB4A7E8E9B7C1AA08892EE&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Fwhy-new-gta-online-story-dlc-likely-increase-game-s-popularity&c=3179889748783396920&mkt=fr-fr