Discovery daje nadzieję na nowy zwiastun Grand Theft Auto VI

Aktualizacja Rockstar Games zawiera wskazówki dotyczące nowego zwiastuna Grand Theft Auto VI

Po latach oczekiwania fani Grand Theft Auto w końcu mogli oficjalnie przyjrzeć się nadchodzącej grze. Po niefortunnym wycieku do Rockstar Games fani mogli rzucić okiem na Grand Theft Auto VI. Jednak dopiero w grudniu ubiegłego roku Rockstar Games ujawniło swój pierwszy zwiastun zapowiadający grę i przedstawiający głównego bohatera. Dziś odkrycie daje fanom nadzieję, że drugi zwiastun pojawi się wcześniej, niż oczekiwano.

Odkrycie na kanale YouTube Rockstar Games

Odkryciem, które ekscytuje fanów w Internecie, jest zaktualizowany kanał Rockstar Games na YouTube. Dzięki wpisowi na Reddicie dowiadujemy się, że Rockstar Games stworzyło nową playlistę poświęconą Grand Theft Auto VI. Na dzień dzisiejszy dostępny jest tylko jeden zwiastun gry, jednak fakt, że twórcy dokonali aktualizacji i stworzyli playlistę sugeruje, że wkrótce może pojawić się nowy zwiastun.

Jednak utworzenie playlisty nie gwarantuje, że wkrótce pojawi się nowy zwiastun. Może to stanowić wstęp do premiery zwiastuna zaplanowanej na koniec tego roku. Jednak Rockstar Games może w tym momencie nie mieć innego wyjścia, jak tylko zainteresować graczy możliwym nowym zwiastunem lub materiałami marketingowymi, które zaleją sieć. Nie jest to zaskakujące, ponieważ ta gra była wyczekiwana od lat, a nadchodząca prezentacja wywołała powszechne podekscytowanie.

Pozytywny wpływ na branżę gier wideo

Nie tylko gracze są podekscytowani zbliżającą się premierą Grand Theft Auto VI. Prezes Ubisoftu zauważył nawet, że wydanie Grand Theft Auto VI może być korzystne dla innych deweloperów. Ogólnie rzecz biorąc, dyrektor generalny Ubisoftu mówił o tym, jak te bardzo oczekiwane gry przyciągają do branży graczy, którzy mogli być przez jakiś czas nieobecni, z powrotem w branży, a także nowicjuszy. Oznacza to, że szersza publiczność graczy ma więcej możliwości odkrycia innych wydań gier.

Informacje o nadchodzącym meczu

Niestety nie mamy zbyt wielu informacji na temat Grand Theft Auto VI. Nowy zwiastun daje nam wgląd w nowe, nowoczesne Vice City, w którym toczy się akcja gry. Gracze będą podążać za bohaterką imieniem Lucia i jej partnerem uciekającym przed organami ścigania. Wiemy też, że gra zadebiutuje na PlayStation 5 i Xbox Series planowanym na ten rok.

Źródło: gameranx.com