Deweloperzy ogłaszają sukces następnej gry „GTA 6”; Zobacz szczegóły tutaj


Ameryka.- przekroczył branżę gier Hollywoodzkie pod względem przychodów, ponieważ wielkie nazwiska w branży nadal tworzą ogromne hity, które zarabiają miliony dolarów, oraz Gwiazda rocka projekty, które są następne GTA 6 W pierwszym tygodniu od premiery zarobi miliard dolarów. Nie byłoby to zaskakujące, biorąc pod uwagę, że społeczność graczy czekała na tę grę przez większą część dekady.

Według ulepszyć miasto, Analitycy finansowi rozważają potencjalne zarobki następnego gta 6, Stwierdzając, że spodziewają się sprzedaży ponad miliarda dolarów kopii fizycznych i cyfrowych w pierwszym tygodniu od premiery, oczekuje się, że gra będzie sprzedawać się w ok. 25 milionów egzemplarzy w tym okresie. Wynika z raportu spółki dominującej raportu Rockstar, Take-Two Interactive, Co zapowiada ogromny wzrost przychodów w nadchodzącym roku finansowym, dzięki zbliżającej się premierze innowacyjnych tytułów gier.

Chociaż firma nie wspomniała GTA 6 Warto zauważyć, że nie było tak wielu tytułów gier, jakich byśmy się spodziewali po Rockstar, czyli innymi słowy, nie zapowiedzieli wielu tytułów, które mogłyby zapewnić znaczny wzrost przychodów. Ale nadchodzi zabawna część; powiedzmy, że gra się sprzedaje 25 milionów egzemplarzy W pierwszym tygodniu, co nie jest trudne do wyobrażenia w przypadku bardzo oczekiwanego tytułu do gier, przy standardowych cenach branżowych za tytuły potrójne A, liczba ta przekroczyła miliard dolarów. faktycznie iść w górę 1,75 miliarda dolarów

Kredyty: Rockstar

wynosi ponad 1,75 miliarda minecraft wygrał od premiery i zakładając GTA 6 naprawdę zarobił tyle pieniędzy, więc zaszaleję Call Of Duty Modern Warfare 2 2022 jako największa premiera rozrywki w historii. I naprawdę nie ma powodu, dla którego gra się nie sprzedaje; jego poprzednik, GTA 5, Sprzedał 1 miliard egzemplarzy w zaledwie trzy dni. Jasne, możemy argumentować, że dekadę temu rynek był inny i tak było, ale nie możemy nie docenić nienasyconego pragnienia fandomu na kolejną odsłonę naszej ulubionej serii.

Grand Theft Auto V Został wydany w 2013 roku na konsole siódmej i ósmej generacji. Mając to na uwadze, obaj Xbox 360 Jak playstation 3tŻyli bardzo zdrowym życiem pokoleniowym z milionami sprzedanych już jednostek, znacznie przewyższając sprzedaż poprzedniej gry. Co prawda Rockstar nie ogłosił jeszcze, na jakich platformach ukaże się GTA 6, ale całkiem możliwe, że konsole ósmej generacji nie zostaną zaniedbane.

Dziewiąta generacja wciąż pozostaje w tyle za ósmą generacją pod względem sprzedaży i naprawdę nie ma powodu, aby Rockstar prześcignął samego siebie. Jest tylko kilka gier, które zostały wydane na wyłączność dziewiątej generacji, a twórcy konsol i ich własne studia są za to atakowani.

Microsoft upadł czerwony spadek, grywalna obrzydliwość, za którą firma przeprosiła, podczas gdy programiści modlili się, aby została anulowana przed premierą, i Sony pozwolić spaść Ratchet & Clank: Rozłam A może jeszcze jakieś inne tytuły. Wiele osób wierzy, że następny GTA 6 Będzie ekskluzywny dla nowej generacji, ale nie widzimy, aby tak się stało. Możemy się mylić, ale z drugiej strony, Xbox jeden Dlaczego PlayStation 4 Nadal są bardzo aktywni.

źródło: Pure Show

(przetłumacz na tag) gtaŹródło : https://nationworldnews.com/developers-hail-next-game-gta-6-as-a-success-see-details-here/