Data zakończenia wydarzenia śnieżnego w GTA Online

Pod koniec grudnia fanów GTA Online przywitały pierwsze w tym sezonie opady śniegu oraz mnóstwo ekscytującej zawartości. Koniec sezonu śniegowego w GTA Online jest jednak nieuchronny i fani zastanawiają się, jak długo będą mogli się nim cieszyć.

Koniec śniegu w GTA Online

Rockstar Games potwierdziło, że 12 stycznia w GTA Online przestanie padać śnieg. Co więcej, z grą pożegnają się uroczystości o tematyce świątecznej, w tym bałwany, skórki, broń i nie tylko. Oznacza to, że gracze wciąż mają czas na ukończenie wydarzeń dodanych w ramach obchodów świątecznych i zdobycie upragnionych nagród, takich jak między innymi pistolet WM 29 i maska ​​Goocha.

Ale to nie wszystko, trwa również wydarzenie New Year’s Rewards, które zaoferuje graczom szansę na zdobycie następujących nagród:

– Wyrzutnia rakiet fajerwerków

– 20 rakiet fajerwerków

– 25 bomb samoprzylepnych

– 25 granatów

– 5 min zbliżeniowych

– 10 koktajli Mołotowa

– Holly Żółty Kapturek do Piwa

– Złote, srebrne i tęczowe okulary sylwestrowe

– Kompletne przekąski i zbroje

Powrót śniegu w GTA Online

Najprawdopodobniej gracze zobaczą śnieg ponownie dopiero w grudniu 2024 r., czyli dość daleko, biorąc pod uwagę, że rok dopiero się rozpoczął. To powiedziawszy, gracze nie powinni być zawiedzeni, biorąc pod uwagę, że w GTA Online oczekuje się od czasu do czasu wielu wydarzeń, które utrzymają ich w napięciu.

Nie zapominajmy, że w grudniu premiera GTA 6 będzie już blisko, więc jest bardzo możliwe, że następnym razem Rockstar Games będzie obchodzić znacznie większe święta. W międzyczasie gracze mogą w pełni wykorzystać bieżące wydarzenie świąteczne, póki trwa.

Źródło: gamerant.com