Data premiery zwiastuna GTA 6: kiedy?

Grand Theft Auto: bardzo oczekiwana nowa gra

Po dziesięciu latach oczekiwania świat Grand Theft Auto wreszcie otrzyma nową odsłonę od Rockstar Games. Dokładna data premiery GT 6 nie została jeszcze ujawniona, ale zwiastun pojawi się oczywiście wcześniej. Ale kiedy dokładnie?

Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem współzałożyciela Rockstar Games Sama Housera, w grudniu Rockstar Games oficjalnie ujawni pierwszy zwiastun nadchodzącego Grand Theft Auto. Oznacza to, że stanie się to w ciągu najbliższych kilku tygodni, kiedy ludzie wciąż zastanawiają się, czy GT 6 pojawi się na PS4 i czy tego samego dnia ukaże się na PC. Nie trzeba dodawać, że to wcielenie jest bardzo wyczekiwane i miejmy nadzieję, że nie będzie żadnych wycieków kodu źródłowego, które mogłyby zepsuć emocje graczy. Innymi słowy, miejmy nadzieję, że nikt nie popsuje Świąt fanom serii gier.

Nadchodzący serial telewizyjny Grand Theft Auto

Oprócz gry światło dzienne może ujrzeć także przyszły serial telewizyjny zatytułowany Vice City. Najwyraźniej zostało to zasugerowane przez 50 Centa na początku tego roku. Spodziewajcie się, że ten serial zostanie wyemitowany na antenie Paramount+, co oznacza, że ​​może tam zaistnieć jeszcze jedno zjawisko, poza dziesiątkami seriali Taylora Sheridana, które niemal królują. Uwaga, wszechświat Yellowstone!

Źródło: www.bing.com