Data premiery remake’u GTA jest już niedaleko, sprawdź oficjalną ścieżkę dźwiękową Bowie. – Bestgamingpro


Ogłoszono ostateczną edycję Grand Theft Auto: The Trilogy, wraz ze zwiastunem i licznymi zdjęciami. Pomimo tego, że wizualna aktualizacja to coś więcej niż zwykłe upscaling, materiał filmowy wydaje się dość znajomy, ale niewątpliwie świeży.

Oficjalne informacje ujawniają istotne zmiany w rozgrywce, takie jak bardziej zgodne z tym, co gracze znają ze sterowania GTA V.

Czy będzie działać na Switchu? Czy będzie działać z prędkością 60 klatek na sekundę na systemie Nintendo, czy nawet nie zbliży się do tego? Nie wierzymy, że to szczególnie szalona sugestia, że ​​będziemy szukać 30 FPS na maszynie Nintendo, jeśli wykorzystano silnik Unreal Engine, a poprzednie raporty były dokładne.

Na ePlay potwierdzono, że fizyczna edycja na PC, PlayStation 4 i Xbox One będzie dostępna od 7 grudnia. Cyfrowa wersja gry ma pojawić się 11 listopada, a wersja detaliczna pojawi się tydzień później, 18 listopada.

Dla niektórych ta debiutancka trylogia będzie powrotem do starych ulubionych tytułów, podczas gdy dla innych będzie to ich pierwsze rozgrywki w te legendarne tytuły.Source : https://bestgamingpro.com/gta-remakes-release-date-isnt-far-off-now-check-out-the-official-bowie-soundtrack/