Data premiery GTA VI: kiedy wyjdzie GTA 6?


W przyszłym roku minie dekada od premiery ostatniego głównego tytułu GTA i wcale nie jesteśmy blisko oficjalnej zapowiedzi GTA 6. Ale to nie powstrzymuje nas ani żadnego przeciekacza GTA przed wymyśleniem potencjalnych dat premier. Dlatego jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na wciąż nurtujące pytanie, kiedy wyjdzie GTA 6. I tym razem mamy konkretną datę premiery, która sprawdza prawie każde pudełko. Dowiedzmy się, jak!

Kiedy wyjdzie GTA 6 (zaktualizowane w sierpniu 2022 r.)

W tej chwili nie ma oficjalnej daty premiery Grand Theft Auto VI. Jednak na podstawie kilku schematów i przecieków zawęziliśmy spekulacje do jednej daty lub miesiąca premiery. Skorzystaj z poniższej tabeli, aby zrozumieć, w jaki sposób doszliśmy do wniosku, lub po prostu przejdź do potencjalnej daty premiery.

Oś czasu premiery gier Rockstar

Aby uzyskać realistyczne wyobrażenie o dacie premiery GTA 6, przyjrzyjmy się datom premier innych głównych tytułów gier od Rockstar Games.

TytułData wydania
Grand Theft Auto III22 października 2001
Grand Theft Auto Vice City29 października 2002 r.
Grand Theft Auto: San Andreas26 października 2004
Grand Theft Auto IV29 kwietnia 2008
GTA IV na PC2 grudnia 2008
Grand Theft Auto V17 września 2013 r.
GTA V na PC18 listopada 2014
Red Dead Redemption 226 października 2018
RDR 2 PC5 listopada 2019 r.
GTA: The Trilogy – The Definitive Edition11 listopada 2021

Jak można zauważyć, Rockstar Games wypuszczało wszystkie swoje główne gry w jesiennych miesiącach każdego roku. Jedynym wyjątkiem jest GTA 4, które zostało wydane w kwietniu 2008 roku. Pomijając to, mamy cztery tytuły w ostatnich dwóch tygodniach października i trzy w listopadzie. Mając to na uwadze, spodziewamy się, że będziemy świadkami premiera GTA 6 w ostatnich miesiącach nadchodzących lat.

Kiedy wyjdzie GTA 6?

W tej chwili najbardziej wiarygodna informacja o dacie premiery GTA VI pochodzi z Chris Klippel, popularny wyciek GTA. W marcu Klippel twierdził, że GTA 6 nie ukaże się przed ostatnimi miesiącami 2024. Zostało to później poparte przez reportera Bloomberga Jasona Schreiera w osobnym wątku na Twitterze, który spodziewa się daty premiery koniec 2024 lub początek 2025.

Mając na uwadze zarówno te przecieki, jak i poprzednie daty premier, spodziewamy się, że GTA 6 zostanie wydane za Październik lub Listopad 2024. Proszę jednak pamiętać, że tylko spekulujemy datę i nie ma jeszcze oficjalnego ogłoszenia.

GTA 6 ukaże się we wtorek

Od premiery GTA Vice City każdy tytuł GTA został wydany na Wtorek. Nie ma powodu, aby przełamywać schemat również w GTA 6. Co więcej, jak informowaliśmy w naszym ogólnym przewodniku po GTA 6, gra jest podobno oparta na GTA Vice City. Jeśli więc Rockstar Games naprawdę chce oddać hołd oryginalnemu tytułowi, inspirując przyszłość serii, najlepiej ustawić datę premiery GTA 6 jako 29 października 2024.

Ta data przypada we wtorek i jest również 22. rocznica GTA Vice City. Co więcej, pozostaje również w spekulowanym harmonogramie premiery wszystkich głównych przecieków dotyczących następnego tytułu GTA. Ale znowu, to tylko spekulacje.

Spekulowana data premiery GTA 6

Dzięki temu wiesz już wszystko o dacie premiery GTA VI. Wszystkie przecieki i nasze spekulacje mogą być dokładne lub nieco odbiegające od faktycznej daty premiery, która nie została jeszcze ogłoszona przez Rockstar Games. Ale wystarczy dodać tę stronę do zakładek, aby poznać oficjalną datę premiery Grand Theft Auto, gdy tylko zostanie ogłoszona. Ale kiedy spodziewacie się premiery GTA 6? Powiedz nam w komentarzach!

Źródło : https://beebom.com/gta-6-coming-out-release-date/