Data premiery GTA 6: Wielka plotka o czekaniu fanów Grand Theft Auto | Gry | Zabawa


Biorąc pod uwagę tak wiele dużych projektów nowej generacji, jest na co czekać na PS5 i Xbox Series X. Ale ponieważ Rockstar Games podobno pracuje nad premierą pierwszego zwiastuna GTA 6 w 2021 roku, może to okazać się największym ujawnieniem dla nowe konsole. Według nowych plotek, zespół programistów stojący za przebojową serią sandbox będzie gotowy do opublikowania pierwszych informacji dotyczących następnej gry Grand Theft Auto w listopadzie. To zakończyłoby lata milczenia ze strony Rockstar Games i odpowiedziałoby na wiele pytań.

Fani prawdopodobnie dowiedzieliby się o ważnych faktach, takich jak umiejscowienie gry, okres, w którym gra będzie używana i rodzaj świata, który zespół programistów tworzy dla GTA 6.

Dałoby to również idealną szansę dla Rockstar, aby odpowiedzieć na ważne pytania dotyczące przyszłości GTA Online, w tym, czy wersja nowej generacji pojawi się wraz z następną grą Grand Theft Auto.

Najważniejszym pytaniem, na które można odpowiedzieć, jest to, kiedy GTA 6 wychodzi na PS5 i Xbox Series X.

Bazując na poprzednich premierach gier, fani prawdopodobnie musieliby jeszcze poczekać kilka lat, zanim gra będzie gotowa trafić na półki sklepowe. Niektóre z najwcześniejszych prognoz opierają się na 2023 r. i nie ma powodu, dla którego Rockstar Games nie czułoby się komfortowo z opublikowaniem tych informacji dwa lata wcześniej.

Jednak inne raporty sugerowały, że wprowadzenie GTA 6 na konsole może zająć zespołowi programistów znacznie więcej czasu, co oznacza, że ​​najnowszy raport daje największą nadzieję dla fanów.

Dużym minusem jest to, że raporty te pochodzą z informacji niepochodzących ze źródła i należy je traktować z dużą przymrużeniem oka. Istnieje wiele powodów, dla których te najnowsze doniesienia okażą się nieprawdziwe.

Po pierwsze, GTA 5 pojawi się na PS5 i Xbox Series X jako gra natywna na początku 2022 roku.

To jest coś, co potwierdził Rockstar Games, mówiąc graczom we wrześniu: „Grand Theft Auto V i Grand Theft Auto Online pojawią się teraz na PlayStation 5 i Xbox Series X|S w marcu 2022 r., oferując szereg ulepszeń technicznych i graficznych w całym doświadczenie, w tym ulepszenia wydajności dla wybranych pojazdów w GTA Online i wiele więcej.

„Chociaż jesteśmy bardzo podekscytowani wprowadzeniem GTA V na konsole najnowszej generacji, gra wymaga kilku dodatkowych miesięcy na dopracowanie i dopracowanie.

„Nie możemy się doczekać udostępnienia więcej szczegółów na temat tych rozszerzonych i ulepszonych wersji, w tym nowej samodzielnej wersji GTA Online, która pojawi się również na PlayStation 5 i Xbox Series X|S w marcu”.

Dlaczego miałbyś przyćmić swoją następną iterację GTA 5 wiadomościami o tym, co będzie dalej?

GTA Online jest ciągłym problemem, a firma macierzysta Take-Two Interactive nie będzie chciała, aby cokolwiek wpłynęło na sprzedaż w 2022 roku. Istnieją inne doniesienia, że ​​zremasterowana trylogia Grand Theft Auto ukaże się jeszcze w tym roku.

Jest mniej prawdopodobne, że zostaną one dotknięte ujawnieniem zwiastuna GTA 6, ale dlaczego miałbyś chcieć tak blisko siebie synchronizować tak ważne wiadomości po latach milczenia?

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=FED8CC766FD44F6787BC58EE1FB2419B&url=https%3A%2F%2Fwww.express.co.uk%2Fentertainment%2Fgaming%2F1500134%2FGTA-6-Grand-Theft-Auto-6-release-date-coming-out-2021&c=6571941461895494425&mkt=fr-fr