Data premiery GTA 6, plotki, prognozy, aktualizacje, wiadomości i czego można się spodziewać


GTA 6 nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony przez Rockstar, ale to nie powstrzymuje fanów serii od domagania się więcej informacji o dacie premiery. Podczas gdy nowy GTA jest prawie tak nieunikniony jak śmierć i podatki, ośmioletnia przerwa od premiery ostatniej gry sprawiła, że ​​wszyscy jesteśmy zdesperowani w poszukiwaniu wiadomości.

Osiem lat to dużo czasu. Podczas GTA Online pomogło wypełnić pustkę (i przyniosło firmie Rockstar spory zysk), wszyscy zestarzeliśmy się, odrętwiali od radości życia, czekając na wieści. Więc w celu uspokojenia zebraliśmy wszystko, o czym wiemy GTA 6.

Data premiery Grand Theft Auto 6

W tej chwili nie ma oficjalnych wiadomości o dacie premiery GTA 6. Nie jest to całkowicie zaskakujące, biorąc pod uwagę, że gra nie została jeszcze potwierdzona w jakimkolwiek oficjalnym charakterze. Ale jest jeszcze kilka okruszków chleba do naśladowania. jakiś artykuł o Kotaku w kwietniu 2020 r. zasugerował, że kolejny duży projekt Rockstar jest na „wczesnym etapie rozwoju”. Oczywiście nie wiemy na pewno, że tak jest GTA 6, ale wydaje się to całkiem prawdopodobne.

Związane z: Czy Call of Duty: Vanguard jest dobre?

Jeśli prace rozpoczęły się dopiero 18 miesięcy temu, to jest mało prawdopodobne, abyśmy mogli spodziewać się gry w najbliższym czasie. Ponadto zgłoszenie SEC sugeruje, że firma spodziewa się ogromnego wzrostu wydatków marketingowych między kwietniem 2023 a marcem 2024. Może to wskazywać na okno wydania na następny GTA gra.

Ten sam artykuł Kotaku, który podkreśliliśmy wcześniej, odnosi się do zmian w sposobie, w jaki Rockstar zamierza podejść do pracy, aby poprawić życie swoich pracowników. Staramy się zredukować kryzys i stres związany z pracą jest dużym celem, więc dotarcie na rynek może zająć więcej czasu.

Należy również wziąć pod uwagę dodatkowe czynniki. GTA Online nadal radzi sobie znakomicie, a wraz z oczekiwanym wydaniem zremasterowanego GTA V na PS5 i Xbox Series X|S pod koniec 2021 r. z pewnością nie ma pilnej potrzeby finansowej, aby Rockstar przyspieszyć prace nad GTA 6.

Związane z: Wyjaśnienie nowego przeprojektowania PS5 firmy Sony

Trudności, jakie ludzie mieli z uzyskaniem tych konsol, oznaczają również, że rynek na GTA 6 będzie rósł tylko z czasem, więc czekanie z uruchomieniem gry, aż będzie wystarczająco duża baza użytkowników nowej generacji, może mieć sens.

Jeśli istnieje coś takiego jak konsensus w sprawie okna dystrybucji, to wydaje się, że wskazuje to na harmonogram 2023-2025, z bardziej prawdopodobną datą późniejszą.

Pogłoski i spekulacje o GTA 6

Całkowity brak informacji z Rockstar czy Take-Two oznacza dla GTA 6 że wokół krążą plotki. Jest kilka znaczących.

Związane z: Rockstar potwierdza, że ​​plotka o Grand Theft Auto VI jest fałszywa

Pierwszym z nich jest to, że zgodnie z próbą zmniejszenia obciążenia pracowników w Rockstar, istnieje możliwość, że gra nie będzie tak duża. Ta teoria sugeruje, że pierwsze wydanie będzie nieco mniejsze, po którym nastąpi seria dodatkowych spadków zawartości.

Jeśli chodzi o oprawę gry, zasugerowano wiele różnych lokacji. Plotka, która wydaje się mieć największą popularność, dotyczy powrotu do Vice City, ale w kontekście znacznie szerszego świata. Teoria jest taka, że ​​gra pozwoli ci podróżować między Ameryką Północną i Południową w celu wykonania misji.

Istnieją dalsze teorie, które sugerują, że gra będzie obejmować dziesięciolecia i wiele lokalizacji, a historia rozwija się w serii rozdziałów. Niektóre sugestie mówią, że oprócz obu Ameryk, będziesz mógł ponownie odwiedzić Vice Miami, Los Santos i Liberty City. Co teoretycznie może wiązać się z ideą stopniowego wypuszczania treści.

Związane z: Dlaczego nie powinieneś kupować iPhone’a 13

Inne plotki zaprzeczają tym pomysłom, sugerując, że gra będzie miała współczesną oprawę. Prawda jest taka, że ​​w tym momencie nikt nie wie na pewno. Ale gra na wielu stronach z pewnością przyciąga naszą uwagę.

Grand Theft Auto 6: Coś jeszcze, co powinniśmy wiedzieć?

Jedna kolejna spekulacja naprawdę się wyróżnia: istnieje możliwość, że GTA 6 może skończyć się finałową grą w GTA seria.

Spekuluje się, że budowany świat będzie zawsze dostępną na żywo usługą online, która jest stale aktualizowana przez lata, zamiast zastępować ją nową grą. GTA Online w końcu utrzymywał zainteresowanie ludzi przez prawie dekadę. Jest to więc z pewnością prawdopodobna sugestia.

Ale, jak wszyscy, będziemy musieli siedzieć spokojnie i czekać, aż Rockstar w końcu zdecyduje się nam o tym opowiedzieć GTA 6 zanim będziemy mogli powiedzieć na pewno, co się wydarzy. W międzyczasie po prostu czytaj dalej te plotki.

Związane z: Czy Xbox Games Pass na PC jest tego wart? Aktualizacja 2021, lista gier, recenzja i przegląd cen

*Epic Stream może otrzymać niewielką prowizję, jeśli klikniesz łącze z jednego z naszych artykułów na stronie detalicznej i dokonasz zakupu. Jako Partner Amazon zarabiamy na kwalifikujących się zakupach. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie. Wszystkie podane ceny były aktualne w momencie publikacji.

Source : https://epicstream.com/news/GTA-6-Release-Date-Rumors-Predictions-Updates-News-and-What-to-Expect