Data premiery GTA 6: Nowa plotka dla zapalonych fanów Grand Theft Auto | Gry | Zabawa


Przy tak wielu dużych projektach nowej generacji planowanych na nadchodzące lata, wciąż jest wielu, którzy czekają na ujawnienie największego z nich wszystkich na PS5 i Xbox Series X.

I podobnie jak w innych miesiącach, pojawiła się nowa fala plotek o GTA 6 sugerujących, co Rockstar Games planuje dalej. Jak zwykle wiele z nich zostało wyłuskanych z forów internetowych i prawie wszystkie pochodzą z nieweryfikowalnych źródeł. Najnowsza fala doniesień sugeruje, że pierwsze ujawnienie Grand Theft Auto nowej generacji odbędzie się w 2021 roku i już za kilka tygodni.

I chociaż musimy wszystkich ostrzec, aby wiadomości przyjęli z dużą przymrużeniem oka, są nadzieje, że coś takiego się wydarzy. Cisza radiowa wokół daty premiery GTA 6 po latach oczekiwania sprawiła, że ​​wielu graczy desperacko chce usłyszeć więcej, i jest duża szansa, że ​​jest kilku dowcipnisiów gotowych podzielić się wszystkim, aby zwrócić na siebie uwagę.

Ale dla tych, którzy chcą w to uwierzyć, krąży kilka pobieżnych plotek, że pierwszy zwiastun GTA 6 zostanie udostępniony pod koniec listopada. Gdyby tak się stało, nie byłoby to sprzeczne z tym, jak Rockstar Games uruchamiało gry w przeszłości.

Zarówno GTA V, jak i Red Dead Redemption 2 ukazały się dwa lata po ogłoszeniu, co oznacza, że ​​ujawnienie w przyszłym miesiącu nadal będzie pasowało do ostatecznej daty premiery GTA 6 zaplanowanej na 2023 rok.

Z pewnością nie jest to sprzeczne z narracją, że Rockstar Games uruchomi swój kolejny projekt Grand Theft Auto w przyszłości, kiedy będzie wielu właścicieli konsol nowej generacji, a problemy z łańcuchem dostaw będą złagodzone.

Dlaczego więc Rockstar Games nie zdecydowałoby się ujawnić więcej GTA 6 w listopadzie?

Jedyną rzeczą, która trochę powstrzymuje tę plotkę, jest czas, jaki miałby on w jednym z innych dużych projektów rozwojowych studia, które zostały przesunięte do 2022 roku.

Podczas gdy ukaże się zremasterowana trylogia zawierająca GTA 3, Vice City i San Andreas, które nie ucierpiałyby na sprzedaży, jest jeszcze jedna, o wiele ważniejsza dla Rockstara i jego firmy macierzystej, Take-Two Interactive.

Byłoby to GTA V na PS5 i Xbox Series X, które będzie dostępne od 2022 roku i oferuje Take-Two szansę na dalsze zarabianie dzięki ogromnej popularności GTA Online.

Niedawna wiadomość wyjaśniająca opóźnienie w uruchomieniu portu od Rockstar Games ujawnia:

„Grand Theft Auto V i Grand Theft Auto Online pojawią się teraz na PlayStation 5 i Xbox Series X|S w marcu 2022 r., oferując szereg ulepszeń technicznych i graficznych w całym doświadczeniu, w tym ulepszenia wydajności dla wybranych pojazdów w GTA Online i wiele innych jeszcze.

„Chociaż jesteśmy niezwykle podekscytowani wprowadzeniem GTA V na konsole najnowszej generacji, gra wymaga kilku dodatkowych miesięcy na dopracowanie i dopracowanie. Nie możemy się doczekać udostępnienia więcej szczegółów na temat tych rozszerzonych i ulepszonych wersji, w tym nowej samodzielnej wersji GTA Online, która pojawi się również na PlayStation 5 i Xbox Series X|S w marcu.”

Dlaczego więc spędziwszy tak długo, nie rozmawiając o GTA 6, nagle zacząłbyś dzielić się informacjami na kilka miesięcy przed wydaniem tytułu, który będzie kluczowy dla twoich stałych przychodów z wydatków?

Rockstar Games może zrobić coś takiego i dodać slogan z datą premiery w 2023 roku, potwierdzając, że nie ma powodu, aby pominąć GTA 5 na konsolach nowej generacji.

Ale nawet przy tych informacjach nie ma mowy, by wiadomość, że GTA 6 nie ukazuje się przez lata, nie wpłynęłaby na kurs akcji Take-Two.

Ciekawie więc będzie zobaczyć, co, jeśli cokolwiek, wydarzy się w listopadzie w związku z projektem Grand Theft Auto.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=17E517E106B249AEB2016068012A4424&url=https%3A%2F%2Fwww.express.co.uk%2Fentertainment%2Fgaming%2F1509194%2FGTA-6-coming-out-Grand-Theft-Auto-release-date-2021&c=1272658091053877938&mkt=fr-fr