Data premiery Gta 6: historia, postać i zwiastun


Premiera Grand Theft Auto 6 jest nieuchronna. Możemy nie wiedzieć, kiedy i na jakich platformach zostanie wydana kolejna gra Grand Theft Auto, ale przynajmniej wiemy, że jest w toku! Deweloperzy Grand Theft Auto V, Rockstar Games, ogłosili w lutym „aktywny rozwój” następnej gry GTA, ale od tego czasu nie rozmawiali o tym ponownie.

W końcu mieć coś konkretnego na temat Grand Theft Auto 6 zweryfikowane po latach spekulacji i plotek, jest niewiarygodne. Pojawiło się kilka wskazówek na temat fabuły, otoczenia i funkcji gry, więc ciekawie będzie zobaczyć, co Rockstar ma dla nas w zanadrzu.

Ostatnia ciekawostka GTA 6 pochodzi z reklamy zatrudnienia Rockstar, która sugerowała „uszkodzenia na dużą skalę”. W porównaniu do GTA 5 i GTA Online może to być spora poprawa. Ponadto miłośnicy GTA uważają, że ta wielkanocna pisanka San Andreas jest ich pierwszym spojrzeniem na GTA 6, dlatego oficjalna rewelacja może pojawić się jeszcze w tym roku.

Czytaj więcej-

Kiedy dokładnie zostanie wydane Gta 6?

W lutym 2022 r. Rockstar Games, twórca serii Grand Theft Auto, ujawnił, że „następna edycja serii Grand Theft Auto jest już w toku”. Aktualizacje społeczności GTA V zostały ogłoszone w tym poście, ale w ostatnim zdaniu posta pojawił się też ukłon w stronę przyszłości serii.

Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem opublikowanym przez Rockstar Games w czerwcu 2022 roku, GTA VI jest wyłącznym celem prac deweloperskich Rockstar. To wyraźnie pokazuje, że twórcy GTA poważnie podchodzą do serii. Remastery GTA 4 i Red Dead Redemption zostały wstrzymane w wyniku tego oświadczenia. Fani RDR nie byli zadowoleni z wiadomości.

Nadal jesteśmy daleko od daty premiery, pomimo obu tych szczerych deklaracji. Zamiast tego jesteśmy winni Chrisowi Klippelowi, znanemu wyciekowi GTA, dzięki za nowe szczegóły dotyczące daty premiery GTA 6. Według Klippela data premiery GTA 6 nie została jeszcze ustalona. Nie jest pracownikiem Rockstar, ale wcześniej ujawnił wiarygodne informacje GTA 5. Dalsze wsparcie dla tych ram czasowych zaoferował na Twitterze reporter Bloomberg, Jason Schreier. Opierając się na ostatnich przeciekach i braku oficjalnych oświadczeń, spodziewamy się, że GTA 6 pojawi się pod koniec 2024 r. lub najpóźniej na początku 2025 r.

Historia Gta 6

Na temat historii GTA 6 obfituje wiele spekulacji, w tym możliwość pojawienia się więcej niż jednego głównego bohatera lub obecność jednego, głównie męskiego bohatera. Zgodnie z przeciekiem Reddit z 2020 roku, film zostanie osadzony w latach 70. lub 80. XX wieku i zagra jednego męskiego bohatera o imieniu „Ricardo”, który jest wschodzącym lordem narkotykowym, który chce zostać. „Kacey” jest ważną postacią w tej opowieści. Od Vice City do nowego, ogromnego obszaru Ameryki Południowej, zaczniesz jako podwładny przemyt kokainy, zanim połączysz się z głównymi lordami narkotykowymi i pójdziesz w górę, według źródła.

Działka obejmie wiele miast. Podobno w filmie pojawi się także ojciec Martina Madrazo, wówczas dobrze znany boss narkotykowy. Rodzina Madrazo prosi cię o wykonanie kilku misji w walce z rywalizującymi gangami. Oprócz HIV i kryzysów imigracyjnych z lat 70. i 80. podobno narracja dotyczy tych problemów.

Na marginesie, Rockstar nie wykluczył użycia wielu postaci w przyszłych projektach, takich jak trzej bohaterowie GTA 5. W Red Dead Redemption 2 Rockstar powiedział: „Może zrobimy to ponownie, ale w Red Dead Redemption 2 jesteś tym człowiekiem i podzielisz się jego historią….

Przeczytaj również-

Postać z GTA 6

Według najnowszej historii Bloomberga, Rockstar Games ma misję oczyszczenia swojej reputacji i to nie tylko w prawdziwym świecie. Niektórzy byli i obecni pracownicy Rockstar zajęli się problemem dysproporcji wynagrodzeń między pracownikami płci męskiej i żeńskiej. Nawet w uniwersum GTA sprawy nie wyglądają dobrze.

W sumie dostępnych jest szesnaście gier Grand Theft Auto, w tym dodatki. Grywalne postacie kobiece były dostępne tylko w dwóch pierwszych grach Grand Theft Auto. Każda poprzednia wersja gry została zdominowana przez mężczyzn. Ponieważ Grand Theft Auto 6 zamierza dać nam dwie postacie, żeńską bohaterkę i męskiego odpowiednika, będziemy mogli rozegrać z nimi historię. Według historii Bloomberga, ta grywalna kobieca postać to Latynoska, co jest krokiem we właściwym kierunku w kierunku większej różnorodności.

Zwiastun GTA 6

Ostatnie linie

Zachęcamy do zadawania pytań w sekcji komentarzy poniżej. Możesz otrzymywać najnowsze wiadomości, subskrybując nasz kanał. Jeśli chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami, zrób to w odpowiednim miejscu. Bądź z nami również na bieżąco www.nogmagazine.com aby uzyskać więcej informacji o najnowszych wydarzeniach zabawa w którym zwykle relacjonujemy TV Show, Web Series, tak samo niesamowite jak celebracja.

Źródło : https://nogmagazine.com/gta-6-release-date/